Show Jana Krause: trapný herec, domácí kuchařka a nejkrásnější chlap

Show Jana Krause 18.5.2016 - Obrázek 15 Foto: Show Jana Krause 18.5.2016 - Obrázek 15Foto: archiv FTV Prima

V dalším dílu Show Jana Krause se představí herec Marek Daniel, hudebnice a kuchařka Karolína Kamberská a nejhezčí muž planety Tomáš Martinka. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 18. května ve 21.35 na Primě.

Prvním hostem, kterého dnes přivítá obecenstvo v Divadle Archa i hostitel Jan Kraus, je herec Marek Daniel. Většina diváků má jeho tvář nerozlučně spjatou s politickou satirou a postavou lobbisty Tondy Blaníka – jeho tvůrci za tento projekt letos získali Českého lva. Nicméně jeho herecké spektrum je samozřejmě daleko širší, a jak připomíná moderátor, herec rád umělecky pracuje s trapnem. „To jo, to mám moc rád, to tady už dneska asi i předvádím,“ odvětí Marek Daniel a dál rozvíjí teorii trapna: „K tomu, aby to fungovalo, je potřeba i pár lidí, které to nebaví, aby tam pro ty, co to baví, vznikla ta atmosféra. Zkrátka těch šest lidí se tam zajíká smíchy a jsou šťastní a já jsem šťastný s nima.“ Šťastný, nebo minimálně spokojený je i se svým projektem Blaník, jehož byly doposud natočeny čtyři řady a nyní se uvidí, jaký bude jeho další osud.

Oblíbená domácí kuchařka, ale také hudebnice-zpěvačka a „profesionální“ matka tří dětí Karolína Kamberská je dnešním druhým hostem. „Když vařím, tak zpívám nejvíc,“ říká na úvod Karolína, která nejen vede na Primě svůj vlastní pořad o vaření, ale vydala také řadu vlastních textů a cédéček, a která uvařila svému hostiteli pro zlepšení nálady malou pozornost. „Připravila jsem vám takový pohárek. Vypadá to jako zmrzlina, ale není to zmrzlina,“ povzbuzuje Jana Krause k tomu, aby se do jejího výtvoru pustil, „dole, to co vypadá jako jahodová zmrzlina je tatarák, pak je tam pěna z rokfóru a macešky jsou také jedlé.“ A jak se Karolína vůbec k vaření dostala? „Původně jsem psala do novin o politice, takové různé reportáže, a pak jsem se odstěhovala na venkov, pořídila jsem si děti a psala jsem básničky. A najednou mi přišlo, že mi to psaní o politice leze na mozek, protože to do toho nějak nezapadalo.

Posledním, ale mezinárodní porotou potvrzeným nejkrásnějším hostem dnešního večera – tedy alespoň mezi muži – je Tomáš Martinka, vítěz prestižní soutěže mužské krásy Mistr Global 2016. „Na rozdíl od soutěží miss nezískávají finalisté v soutěžích mužské krásy byty a auta, ale první čtyři místa v České republice dostanou nominaci do mezinárodních soutěží. Já jsem skončil druhý, takže jsem se dostal do soutěže Mister Global v Thajsku v Čiang Mai,“ vysvětluje Tomáš, který se v civilním životě živí jako plavčík a zároveň studuje vysokou školu, a dodává: „Hodnotilo se úplně stejně jako v České republice, až na to, že jsme měli jako součást jedné disciplíny národní kroj.“ Čeká nejkrásnějšího muže planety letošního roku nějaká finanční odměna, nebo ho naopak vážou k tomuto titulu nějaké povinnosti?

To a mnohem více se dozvíte dnes večer v dalším díle Show Jana Krause na Primě.

 

 

 

moderátor nového pořadu Comedy Club, který startuje 25.dubna na Prima Comedy Centra

reklama