Show Jana Krause: Život s o 30 let mladším srdcem Juraje Jakubiska

Juraj Jakubisko, slovenský Fellini Foto: Juraj Jakubisko, slovenský FelliniFoto: All

Téměř pětasedmdesátník Juraj Jakubisko se velkých výzev nebojí. Poslechněte si rozhovor, kde promluví o svém novém počinu i problému se srdcem, a večer ve 22.20 si na Prima family pusťte Show Jana Krause, kde bude hostem. Spolu s ním se těště na Martu Töpferovou a Pavlínu Jágrovou.

Prvním hostem Jana Krause byl velký mág slovensko-českého filmu, legendární režisér Juraj Jakubisko, kterému se přezdívá Fellini východu. My jsme této příležitosti využili, slavného režiséra jsme si na chvíli půjčili a položili mu pár otázek. 

Jakubisko právě chystá nový film, který se měl původně jmenovat Slovanská epopej, režisér název však změnil na Slovanská Odysea. Proč nechtěl, aby dílo vyvolávalo asociace s cykly obrazů Alfonse Muchy a nakonec jej raději přejmenoval? Které oblasti se pokusí ve filmu rozkrýt?

Také nás zajímalo, jak zvládá natáčení po transplantaci srdce. A to byste nevěřili, co nám odpověděl. Mimochodem, jestlipak víte, která postava z filmu Sedím na konári a je mi dobre má zosobňovat samotného Jakubiska?

Podívejte se na video:

Kromě režiséra, scénáristy a kameramana Juraje Jakubiska budou hosty Show Jana Krause také dvě dámy – Marta Töpferová a Pavlína Jágrová. Jestli vám jejich jména připomínají známé osobnosti, vězte, že jste na správné adrese!

Zpěvačka Marta Töpferová je dcerou herce Tomáše Töpfera. Ačkoliv dlouhodobě žije v New Yorku, nedávno natočila ve své domovině album Milokraj. Kde leží její „milokraj“ a co ji do Čech táhne?

Show Jana Krause 24.5.2013 - Obrázek 8

Marta Töpferová

 

Neteř Jaromíra Jágra

To Pavlína Jágrová sice není dosud skrývanou dcerou známého hokejisty, i ji však se sportovcem pojí rodinné pouto – Jaromír je její strýc. Kariéru však na rozdíl od něj nebuduje v hokeji, ale v módní branži – na módním blogu. Ten její je momentálně jedním z nejčtenějších u nás. V čem tkví tajemství úspěchu? A kolik si lze psaním na blog vydělat?

Show Jana Krause 24.5.2013 - Obrázek 14

Pavlína Jágrová

Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte v pátek 24. května ve 22.20 na Prima family.

 

 

reklama