Šíleně zběsilé Noční rande na nedělní večer

Noční rande Foto: Noční randeFoto: All

Žijí na předměstí, vychovávají děti, k tomu do úmoru pracují. Aby jejich manželství nesklouzlo do stereotypu, vyrážejí Clair a Phil Fosterovi jednou týdně na „noční rande“, kterým chtějí svůj vztah patřičně okořenit. Jenže jedno takové rande se totálně zvrhne. Neděle 20:15 na Primě!

Hrát si na někoho jiného se zkrátka nevyplácí. I když to vypadá jakkoli nevině. Páreček z New Jersey si chtěl pořádně vyhodit z kopýtka návštěvou luxusní módní restaurace na Manhattanu. Jenže kvůli dětem přišli Clair a Phil pozdě, nemají rezervaci a vypadá to, že se volného stolu dnes večer nedočkají. A tak když obsluha vyvolává jisté manžele Triplehornovi a nikdo se nehlásí, chytí se Phil Foster (Steve Carell) šance a zavolá: „Tady, my jsme Triplehornovi!“ A úžasná večeře s milovanou manželkou Clair (Tina Fey)může začít.

Těšte se na: Humor, Bláznivá akce, Happy End

Jenže… k jejich stolu se během večera dostaví dva policisté. Manželé to z počátku považují za přemrštěnou reakci. Zabrat rezervaci někoho jiného je sice nevychované, ale trestné to není. Až když policajti vytáhnou oba manžele z restaurace ven a namíří na ně pistoli, dojde Philovi a Clair, že jsou v pořádném průšvihu. Ukáže se totiž, že oni Triplehornovi jsou vykutálení ptáčci, vyděrači a podvodníci, po kterých jde půlka newyorského podsvětí, falešní i skuteční policajti. Takže je potřeba najít skutečné Triplehornovi, přežít automobilovou honičku, přestřelky atd. A hlavně dokázat, že tady došlo k omylu. Na tenhle večer Clair ani Phil opravdu nikdy nezapomenou!

Pohodovou manželskou komedii s akčními prvky Noční rande si nenechte ujít v neděli ve 20:15 na Primě!

noční rande foto Foto:

Herecký film

  • Noční rande (2010) je výborně obsazený film. Ústřední herecký pár Tina Fey a Steve Carell patří mezi nejlepší současné americké komiky. I když točí hlavně pro televizi, ve filmu Noční rande jim to skvěle klape dohromady. (I když Tina občas Steva zastíní, nejen tím, že pěkně vypadá.)
  • Manželskou dvojici gangsterů Triplehornových si taktéž dokonale zahráli roztomilá Mila Kunis a James Franco. Jí můžete znát z Amerického psycha nebo Maxe Paynea, on si zahrál ve všech dílech „nového“ Spider Mana.
  • Počítačového experta Holbrooka, který chodí pořád bez košile, takže můžou vyniknout jeho úžasně vymakané svaly, si zahrál akční herec Mark Wahlberg (Skrytá identita, Fighter). Dámy, tohle musíte vidět!

(tek)

reklama