Silvestr na Prima family

Program posledního dne roku 2012 na obrazovkách Prima family bude opravdu nabitý zábavou. Čekají vás hned dva speciály pořadu Nikdo není dokonalý, silvestrovská Partička i ty nejlepší talenty z celého Česka a Slovenska. Podívejte se na speciální VIDEO!

Silvestrovský večer na Prima family odstartují po desetiminutovém zpravodajském přehledu (Zprávy FTV Prima v 18.50) speciální prodloužené VIP zprávy. Od 19.00 se budeme českým i zahraničním celebritám věnovat celých 40 minut. Jak hvězdy slaví příchod nového roku? Kdy se nejvíc opily a jaká nezajímavější historka se k jejich silvestrovským oslavám váže? To a ještě mnohem víc vám prozradí silvestrovské VIP zprávy.

 

O silvestrovském programu Prima love se dočtete ZDE

 

V 19.40 zahájí už 500. díl svého úspěšného a oblíbeného pořadu Nikdo není dokonalý Jiří Krampol. Pozvání do tohoto výjimečného dílu přijala naše nejúspěšnější zpěvačka Lucie Bílá a hoštický rodák a skvělý režisér Zdeněk Troška. Nenechte si ujít zábavné a hřejivé setkání, v němž samozřejmě nebudou chybět ani záludné otázky a kuriózní odpovědi, ale i vtipy, anekdoty a historky ze života.

 

Podívejte se pod článkem na exkluzivní video z natáčení tohoto pořadu!

 

PARTIČKA S KOUZELNÍKEM

 

Na Silvestra samozřejmě nesmí na Prima family chybět jeden z nejoblíbenějších pořadů na českých televizích – Partička! Tradiční složení Michal, Richard, Ondřej, Igor, Dan a Marián doplní exkluzivní hosté.  Těšte se na skvělé scénky v tradičních disciplínách, ve kterých se po boku našich protagonistů objeví: Lucie Bílá, kouzelník Miloš Malý, sličné členky Hip Hop Akademie či exotická kráska. A to nejlepší nakonec: jako vyvrcholení si užijeme hit konce letošního roku v podání Los Rotopedos.
Silvestrovská Partička startuje ve 20.55 na Prima family.

 

BEST OF TALENT

 

Poslední minuty roku 2012 budou na Prima family patřit největším talentům z Česka i Slovenska. V pořadu ČESKO SLOVENSKO MÁ SILVESTRA se můžete od 22.20 znovu setkat s Martinem Dejdarem, Lucií Bílou, Jaro Slávikem a s nejlepšími česko-slovenskými talenty! Jedinečnou show moderuje opět vtipná dvojice Jakub Prachař a Martin Pyco Rausch.

 

O silvestrovském programu Prima COOL se dočtete TADY

 

NEKONEČNÝ MAXIMÁLNÍ MEJDAN

 

A po půlnoci se těšte na ještě více legrace!

V 00.00 totiž vypukne speciální silvestrovské vydání pořadu Nikdo není dokonalý, tentokrát s trojitou dávkou hostů! Pořad otevře dvojice populárních lékařů – Radim Uzel a Jan Cimický – zastupující mediálně nejvděčnější medicínské obory psychiatrii a gynekologii, uvidíte a uslyšíte smyčcové kvarteto půvabných mladých dam Inflagranti, ukázku brazilského bojového tance Kapuera a Anife Vyskočilová předvede, jak lze svést doktora Uzla orientálními metodami.

V břišním tancích jí pak budou konkurovat členové skupiny Maxim Turbulenc. A to, co umí Anife svými boky a břišními svaly, zvládnou Petr Martinák a Petr Jablonský svými jazyky a hlasivkami. A nakonec vás přijde pobavit i Daniel Nekonečný se svými „tygřími samicemi“.
A jak dopadne hra na „fanty“ mezi všemi soutěžícími?

Anketa

Jaké novoroční předsevzetí si dáváte do roku 2013?

reklama