Sledujte, jak se vyvíjí Animální přitažlivost s Hugh Jackmanem!

Animální přitažlivost Foto: Animální přitažlivostFoto: All

Hugh Jackman je naprosto stejný typ jako George Clooney. Jak říkají holky v Sexu ve městě: nikdy nevyjde z módy. Nicméně, stejně jako Clooney zraje. V Animální přitažlivosti si ho můžete užít v roli, jakou s ním neznáte! Bude to sarkastický Hugh Jackman!

Jane (Ashley Judd) žije v New Yorku a je odhodlána uspět jak profesionálně (jako talentovaná moderátorka v jedné populární talk show), tak i v jednom romantickém vztahu. Když se v průběhu show začne nový výkonný producent Ray Brown (Greg Kinnear) Jane dvořit, je na vrcholu blaha. Ray brzy utrousí sladká tři slůvka a zmámený pár si najde společné útulné hnízdečko lásky. Ale v okamžiku, kdy Ray bez vysvětlení uhasí jejich žhavý románek, Jane je absolutně vyvedena z konceptu a zcela mimo.

A pak přichází na scénu Hugh Jackman!

Kamarád Ashley a věčně nevycválaný proutník Hugh Jackman ukáže své kamarádce, co to znamená ta animální přitažlivost. Ashley totiž ani netušila, že monogamie neexistuje, což se jí Hugh snaží vysvětlit názornými příklady nočních návštěv mladých žen. Ashley se totiž na čas stane spolubydlící jednoho z nejpromiskutnějších mužů ve městě....

Nejdřív jí hlavu zamotá tento muž....

Animální přitažlivost

A pak se ji samotnou pokusí rozmotat tento muž:

Animální přitažlivost Hugh Jackman

Sledujte Animální přitažlivost ve 22.45 na Primě

 

reklama