Sledujte pořady televize Prima v tabletech Samsung

Takto bude vypadat aplikace Prima v tabletech Samsung Foto: Takto bude vypadat aplikace Prima v tabletech SamsungFoto: All

Samsung spustil exkluzivně pro své tablety aplikaci Prima. Ta umožňuje sledovat na všech tabletech Samsung videa z portálu PrimaPLAY. Diváci si tak mohou vybrat ze široké nabídky programů Prima family, Prima COOL, Prima ZOOM a Prima love.

Jste u vody a nechce se vám vracet kvůli vašemu oblíbenému seriálu či dokumentu? Není problém, vytáhněte si svůj tablet značky Samsung a přehrajte si pořad někde na zahrádce u piva.

Je to možné díky speciální aplikaci Prima, kterou do svých tabletů nabízí značka Samsung. Aplikace umožňuje sledovat videa z portálu PrimaPLAY a získat přístup k veškerému legálně dostupnému video obsahu kanálů Prima family, Prima COOL, Prima ZOOM a Prima Love. Kromě seriálových novinek z produkce Primy si mohou díky aplikaci Prima diváci také vybírat ze zajímavých zahraničních titulů, dokumentů a aktuální domácí publicistiky.

Hlavní funkce aplikace:
+Prima Play – kompletní video archiv pořadů FTV Prima
+Liga mistrů – Novinky, program, výsledky, týmy a reportáže ze zápasů této nejprestižnější fotbalové soutěže
+TV program všech čtyř kanálů Family, COOL, ZOOM a Love
+Upomínky na vybrané pořady z TV programu pomocí kalendáře
+Novinky a články z lifestyle magazínů Primy
+Playlist oblíbených videí a pořadů

Aplikace Prima je nyní po dobu jednoho roku k dispozici exkluzivně jen pro majitele tabletů Samsung, a to prostřednictvím obchodu Samsung Apps. „Jsem potěšen, že můžeme opět, tentokrát v podobě exkluzivní tabletové verze aplikace Prima, nabídnout našim zákazníkům přidanou hodnotu spočívající v kvalitním a relevantním obsahu, který tato aplikace poskytuje,“ uvedl Jan Vaníček, Content Manager ze Samsung Electronics Czech and Slovak.

„V letošním roce hodně investujeme do online obsahu, především videí a dalších online služeb. Jsem rád, že díky tomuto projektu rozšiřujeme penetraci našeho obsahu do další platforem a můžeme oslovit nové uživatele, “ upřesňuje Daniel Grunt, ředitel PRIMA ON-LINE.

Vedle videí naleznou diváci na portálu PrimaPLAY také aktuální TV program všech stanic FTV Prima, ve kterém si mohou nastavit sledování upomínek, nebo přehled nejaktuálnějších novinek.

Aplikace je dostupná na Samsung Apps zde.

 

 

reklama