Smí se v Prostřeno! zahušťovat polévka moukou? Ne všichni si to myslí

Jaká bude Irenina cibulačka?  Foto: Jaká bude Irenina cibulačka? Foto: All

Umírněná vegetariánka Irena, úterní hostitelka, si pro ostatní připravila zajímavé menu. Myslíte si ale, že budou schopni ocenit téměř bezmasé pokrmy?

Proč si mají soupeři k Ireně do Žehušic obout staré boty? To vrtá všem hlavou, když přijíždějí k novostavbě rodinného domu umírněné vegetariánky Ireny, která jí pouze kuřecí maso. Co uvaří ve své krásné moderní kuchyni s akcentem žluté barvy? Kuřecí prsa na bylinkách a gratinované smetanové brambory s parmezánem; příloha prý chutí připomíná bramborák.

Hlavní chod je dost slaný, dopadnou lépe vlastní bagetky zapečené s mozzarellou a pestem? Výsledek je rozporuplný, pro někoho je předkrm moc suchý, pro jiného naopak mastný. Cibulačku kupodivu pochválí Martin, který se přitom bál, aby po trávení tak velkého množství cibule nevydával u stolu nežádoucí zvuky.

Spraví to nakonec ovocné čokoládové fondue a hledání pokladu? Jak velká je v téhle středočeské partě míra přetvářky? Co kdo pochválí u stolu a následně vyvrátí na kameru?

 

Jak chutnala cibulačka?

A koho nejvíc bavilo hledání pokladů?

 

Dívejte se v úterý od 18 hodina na Primě na Prostřeno!

Článek

Prostřeno Praha a Střední Čechy Foto: archiv FTV Prima

Jak se v Praze a středních Čechách vypořádají s Itálií? Sledujte Prostřeno!

Praha, ale nejen Praha. Také střední Čechy! A kousek Itálie. Povinným úkolem dalšího týdne totiž bude v Čechách oblíbená pizza, kterou jako své milované jídlo uvádějí i ...

 

Baví vás Prostřeno!? Podívejte se na http://www.iprima.cz/prostreno!

reklama