Snažím se hubnout od dětství

JTCJ (21) Petr Knápek Foto: JTCJ (21) Petr KnápekFoto: All

V příštím díle populárního pořadu o hubnutí Jste to, co jíte se setkáte s Petrem Knápkem, dělníkem, který se snaží hubnout už od dětství. Petr však po zhubnutí vždy znovu nabral a jo-jo efekt jej při jakékoli snaze shodit provází doposud.

V příštím díle populárního pořadu o hubnutí Jste to, co jíte se setkáte s Petrem Knápkem, dělníkem, který se snaží hubnout už od dětství.

 

Petr Knápek, jehož míry a váhy zní 145 kg na 200 cm, bojuje s nadváhou už odmala. Také proto jej jeho též obézní rodiče posílali na odtučňovací tábory. Petr však po zhubnutí vždy znovu nabral a jo-jo efekt jej při jakékoli snaze shodit provází doposud.

 

Vyzkoušel mnoho diet – včetně hladovek a léků –, což mu však spíše zdravotně ublížilo, a proto se rozhodl vyhledat odbornou pomoc u doktorky Kateřiny a inženýra Havlíčka, jejichž pořad Jste to, co jíte s celou rodinou nadšeně sleduje. U Knápků totiž hubne celá rodina. Kromě Petra také manželka a dva synové. Jeho čerstvě dospělý syn má dokonce s nadbytečnými kilogramy ještě větší problémy, protože se již nyní se blíží tátově váze.

 

Petr se zajímá o zdravé potraviny, baví ho studovat jejich složení, bohužel tomu zatím moc nerozumí. Naučí jej náš tým ze Jste to, co jíte správně nakupovat a pravidelně jíst?

 

Jak dopadne příběh Petra Knápka a jeho rodiny můžete sledovat již ve čtvrtek 19. listopadu od 21.20 na Primě!

reklama