Soutěž o lístky do kina na komedii Co jsme komu udělali?

Z filmu Co jsme komu udělali? Foto: Z filmu Co jsme komu udělali?Foto: Distributor

Francouzské komedie byly vždy zárukou dobré zábavy a přesně to vám nabízí i nový film z této země sýrů a vína, který se jmenuje Co jsme komu udělali? Můžete ho vidět v kinech od 23. října.

A jaký je příběh tohoto filmu? Claude a Marie Verneuilovi (Christian Clavier a Chantal Lauby) jsou svým založením provinční milovníci staré dobré Francie, silně věřící katolíci a ve svém okolí patří mezi vážené občany. A také mají čtyři dcery: Isabelle, Odile a Ségolène a Laure. Při jejich výchově se vždy snažili uplatňovat spíše konzervativní metody a snažili se jim vštípit ty správné hodnoty – tedy ty jejich. Například si byli jistí tím, že se jejich nádherné inteligentní dcery provdají za výjimečné muže. Na životě je ale krásné, že se v něm nedá nic předem naplánovat.

Dnešní doba Verneuilovy totiž konfrontuje s mnoha věcmi, které rozhodně nejsou podle jejich gusta, například s multikulturní nebo náboženskou tolerancí a s podobnými dnešními výmysly. Přesto se Verneuilovi skoro pokaždé přinutí tyto změny chápat, i když jim mnohdy připravují těžké životní zkoušky. A tak také museli postupně spolknout tři svatby, které rozhodně nebyly podle jejich ideálních představ. První dcera si totiž vezme muslima, druhá žida a třetí se vdává za Číňana. Zkuste si potom představit, jak vypadá v této sestavě velké rodinné setkání na Vánoce nebo slavnost u příležitosti obřízky jejich vnuka.

Jedinou a poslední nadějí na „opravdovou“ svatbu v kostele ještě mají u nejmladší dcery, která, haleluja, potkala Charlese, spořádaného katolíka. Jenže… jak už napovídá podtitul filmu „Čtyři svatby a dva na umření“, nebudou to mít Verneuilovi jednoduché ani na počtvrté.

Soutěž o 5 x 2 vstupenky na film Co jsme komu udělali? a 5 ks DVD filmu Manželská rána

Jakého vyznání jsou manželé Verneuilovi?

a) muslimové
b) protestanti
c) katolíci

ODPOVÍDEJTE V TOMTO SOUTĚŽNÍM FORMULÁŘI

Držíme palce!

Soutěžíme o 5x balíček 2 lístky do kina plus DVD Manželská rána, vyhrává 10., 20., 30., 40. a 50. správná odpověď. Soutěž trvá 20.10. do 27.10. do 24.00.

reklama