Soutěž s červeným kontejnerem zná v Brně své vítěze

Prima jede Asekol Brno3 Foto: Prima jede Asekol Brno3Foto: archiv FTV Prima

Značkový chytrý telefon LG v Brně tentokrát vyhrála Lenka Francová za přinesených 12 ks elektra.

 I v Brně se soutěžilo s Asekolem. Lidé mohli přinést do červeného kontejneru elektro odpad a vyhrát tak chytrý telefon.Vítězkou se stala Lenka Francová.

Soutěžit mohou i návštěvníci dalších roadshow. Prohlédněte tedy sklepy, skříně a garáže, protože chytrý telefon od společnosti LG může být právě váš.

"V rámci projektu Koruna za kilo si mohou návštěvníci i zasoutěžit a zároveň pomoci dobré věci. Chytrý telefon vyhrává ten, kdo odevzdá do červeného kontejneru umístěného na náměstí nejvíce drobného vysloužilého elektra. Navíc za každý odevzdaný kilogram elektrozařízení věnuje společnost ASEKOL rovných 10 Kč nadačnímu fondu Rovná šance, který pomáhá handicapovaným nalézt práci," dodává PR manažerka Martina Ďaďová.

Prima jede Asecol Brno2 Foto:

HERNÍ ŘÁD Soutěže ve sběru vysloužilých drobných elektrozařízení „Koruna za kilo – soutěž měst s Primou“ 

Prima jede Asecol Brno Foto:

Článek

Prima jede... za vámi 2015 Brno - Obrázek 6 Foto:

Prima obsadila Brno, Zprávy viděly živě stovky návštěvníků roadshow

Druhou zastávkou úspěšné roadshow Prima jede... za vámi se v sobotu 9. května 2015 stalo Brno. Místní náměstí Svobody zaplnily stovky diváků. I přes občasné kapky deště si...

Článek

asekol koláž Foto:

Nahlédněte s Primou do červeného kontejneru

Prima jede...za Vámi vyráží v sobotu 2. května. Uvidíme se spolu v patnácti českých a moravských městech. Tešit se jako vždy můžete na unikátní zpravodajský kamion, známé...

Asecol červený kontejner obrázek Foto:

 

 

Co je ASEKOL a proč má smysl třídit elektro
ASEKOL se stará o to, aby vysloužilé elektrospotřebiče nekončily na skládkách, ale byly ekologicky zlikvidovány a zrecyklovány. ASEKOL provozuje přes dva tisíce červených kontejnerů, ale pomáhá sbírat elektro i přes sběrné dvory. ASEKOL také provádí osvětu v oblasti sběru vysloužilého elektra. Češi ročně vyprodukují desítky tisíc tun elektroodpadu. U drobného elektra se ale podaří vysbírat a zrecyklovat jen čtvrtinu vysloužilých spotřebičů, zbytek končí mezi běžným odpadem. Staré elektrospotřebiče přitom obsahují nejen cenné suroviny, ale také nebezpečné látky, které by na skládkách končit neměly.

Prima jede za vámi banner Foto:

 

 

 

reklama