Speciál Show Jana Krause ze Slovenska představí známé Slováky, ale hlavně čuníka

U Jana Krause se tentokrát sešla větší společnost Foto: U Jana Krause se tentokrát sešla větší společnostFoto: All

Jestli už vás nudí klasičtí hosté jako herci a modelky, ve slovenském speciálu Show Jana Krause si tentokrát přijdete na své. Pro konzumní diváky dorazí sice i prvně zmínění, velkou hvězdou pořadu ale bude cvičené prasátko Oliver. Dívejte se v pátek ve 22.20 na Primě.

I když se bude další Show Jana Krause vysílat v mysteriózní den pátek třináctého, věříme, že vás náš oblíbený moderátor na svém výjezdu k východním sousedům pobaví. Však si na to také pozval správné hosty!

Jako prvního hosta přivítá Jan Kraus herce Lukáše Latináka. I když spoustě Čechů zatím jeho jméno mnoho neřekne, vězte, že je opravdu talent. Na Slovensku se "provařil" hlavně svým osobitým projevem a smyslem pro humor, což naplno předvádí ve slovenské Partičce. Výborně ale zvládá i jiné herecké polohy, jak dokazuje jeho sbírka prestižních hereckých cen.

Zajímá vás, kdy se o něm u nás v České republice dozvíme více? Podívejte se na naše video:

 

Dámské půvaby bude tentokrát zastupovat na červené sedačce jedna z nejúspěšnějších slovenských modelek Michaela Kociánová. Půvabná Michaela měla podle bulváru vztah s Guyem Ritchiem nebo např. s Leošem Marešem. Pracuje v Paříži, Miláně a New Yorku pro nejrůznější módní a kosmetické světové firmy, mj. i pro Victoria's Secret.

A jak už jsme zmiňovali v úvodu, hodně neobvyklým hostem bude prase Oliver. Oliver ale není jen tak ledajaký čuník, Oliver je prase záchranář! Do Show Jana Krause ho doproví záchranář Martin Ďurnek, který má jeho výcvik už několik týdnů na starosti. Citlivý čenich Olivera, který má patřit do žilinského záchranářského týmu, chtějí slovenští záchranáři využívat při dohledávání osob. Přiznávají, že se jedná o experiment a výsledek je zatím nejistý. Ve světě se prasata využívají k vyhledávání drog. Nicméně žilinské prase už reaguje na jednoduché povely, ale bez příslibu sladké odměny to zatím nejde. Časem by prase mělo zvládat stejné úkoly jako záchranářští psi. „Mělo by dokázat vše kromě štěkání,“ říká s nadsázkou záchranář Martin, který Olivera cvičí. Ani v případě neúspěchu by se však prase nemělo obávat o svůj život. „Zvířata, která mají jméno, by se neměla jíst. Takže na šunku určitě nepůjde,“ dodává Martin.

Slovenský speciál Show Jana Krause sledujte na Primě v pátek ve 22.20.

Článek

Ve filmu Pod povrchem je právě na svůdnosti, křehkosti a jakési vnitřní čistotě Michelle Pfeifferové vystavěn děj i postupné děsivé rozřešení záhady

Napětí na večer: Hollywoodské hvězdy ohrozí cosi Pod povrchem

Děsivé zvuky a vjem… Kdo by ve chvíli setkání s podivnými skutečnostmi neznejistil? Krásné Michelle Pfeifferové a jejím blízkým ale obrátí divné úkazy poklidný život ...

reklama