Strach a hnus v Mohelnici. Když nejde o život, jde o žlučník

Restaurace se netají svými vysokými ambicemi na poli steaků a hamburgerů.  Foto: Restaurace se netají svými vysokými ambicemi na poli steaků a hamburgerů. Foto: archiv TV Prima

Vítejte v Olomouckém kraji, konkrétně ve městě Mohelnice. Tady se nachází American Grill Bar Restaurant a jedni hodně ambiciózní podnikatelé. Chtěli ohromovat okolí steaky a hamburgery, ale spíše ho jimi ohrožovali. To, co si tady pod klasikou představují a dokonce „to“ i servírují, sami neuplácáte.

Když šéf na začátku návštěvy ochutná tuhle „Ameriku“, doslova a do písmene se ho zmocní strach o vlastní zdraví ne-li rovnou o život. Jeho první postřehy nad talíři s naservírovanou chloubou  kuchyně: „To je prochcaný tukem jak sněhulák… Vepřovo-hovězí sushi s hranolkama??? Ty můj Tondo severoamerickej."

Sledujte další díl Ano, šéfe! již dnes 17. 9. ve 21.30 na Primě

„Při natáčení dílu v Mohelnici jsem si znovu uvědomil, s jakým diletantstvím se dá náš obor dělat. Arogance, neschopnost a ignorance byly hlavní ingredience na místním menu. Jídlo bylo jednoduše šokující, mám pocit, že něco takového jsem ještě na talíři neviděl,“ vzpomíná Zdeněk Pohlreich.

Podaří se šéfovi v této restauraci něco změnit a nasměrovat majitele na tu pravou americkou cestu? Budete překvapeni!

Chvíle čekání na nový díl Ano, šéfe! si můžete zkrátit nákupem nového časopisu Prima FRESH. A třeba si hned uvařit něco lahodného z podzimní inspirace:-)

Článek

Prima FRESH - podzim 2015  Foto:

Užijte si podzimní sklizeň s novým číslem časopisu Prima FRESH!

Dny se zkracují, po ránu se na loukách povalují chuchvalce mlhy a noci začínají přinášet chlad, který připomíná, že léto skutečně končí. Tahle chvíle si žádá oprášit...

 

 

 


reklama