Supertanec kolem korupce. Sledujte večer Show Jana Krause

Řidičák, nebo úplateček? Setkal se Jan Kraus s korupcí? Co udělají jeho synové David a Adam Krausové, když jim „někdo“ nabídne za menší finanční obnos protislužbu? Sledujte naše videa, která jsou zároveň návnadou na dnešní talkshow. Jedním z hostů bude známý bojovník proti korupci Karel Janeček.

Že je táta Adama a Davida Krause herec a moderátor Jan Kraus zarputilým bojovníkem proti korupci, není žádným tajemstvím.

Jak proti předávání naditých obálek, švestiček ze zahrádky, pověstných „kapříků“ a jinému brojí, rovněž asi všichni víme: Motto nadačního fondu proti korupci, který před necelými třemi lety spoluzakládal, Nebát se a nekrást, a ne nakrást si a nebát se, už pomalu zevšednělo.

Může ale sám o sobě prohlásit, že nikdy nikoho nekorumpoval?

Pusťte si v úvodu článku krátký videorozhovor, který Jan Kraus poskytl pro iprima.cz.

A tady pak rozhovor s jeho syny Adamem (vlevo) a Davidem Krausem:

Na všechny tři se můžete těšit v dnešní Show Jana Krause.

Kdo budou jeho hosté?

Matematik a mecenáš Karel Janeček, tanečník Yemi A. D. a herečka Clémence Thioly.

Seznamte se:

Karel Janeček – geniální matematik, který svými počítačovými programy dobyl celý svět, miliardář, který díky svým ziskům není závislý na nikom a na ničem, filantrop a známý bojovník proti korupci v Česku.  

Podnikatel Karel JanečekPodnikatel Karel Janeček

 

Premiéru 4. dílu čtvrté série Show Jana Krause uvidíte v pátek 13. září od 22.20 na Primě.

Před blížícími se volbami přichází s návrhem nového volebního systému. Ten by měl ambice posílit roli dobře informovaného voliče (tento volič by tzv. plusové a minusové hlasy rozděloval mezi všechny kandidáty ve volebním obvodě), a díky tomu by mj. také zásadně omezil výsledky populistů a extremistů.

Yemi A. D. v tanci a choreografii si před časem sáhl na vrchol, když začal spolupracovat s jednou z největších světových hudebních hvězd, s americkým raperem Kanye Westem.

Yemi AD u Jana KrauseYemi AD u Jana Krause

 

Od něj zřejmě získal inspiraci a kuráž vrhnout se na zpěv. Právě vydává své první cédéčko, na které skládal hudbu a na němž i zpívá.

Pětiskladbové album Equals působí, že přišlo z jiného světa, než ve kterém se normálně pohybují i ti nejambicióznější tuzemští muzikanti. Deska se točila v Los Angeles, New Yorku a v Praze. „Výsledku momentálně říkám electrofusion. Jsou v tom prvky dubstepu, prvky trapu, přidávám k tomu i rap, i když žádný rapper nejsem. A k tomu jsou tam živé nástroje a věci zpívané falzetem. Lekl jsem se, jak moc byly některé z těch věcí temné a démonické. U některých skladeb jsem musel měnit tóniny, aby to nebyla taková depka," popisuje Yemi výsledek.

Clémence Thioly – francouzská herečka se objevila v televizním seriálu Julie Lescautová nebo v thrilleru Veřejný nepřítel č. 1: Epilog.

Francouzská herečka Clémence ThiolyFrancouzská herečka Clémence Thioly

 

Půvabná Clémence Thioly nyní představuje po boku Jiřího Mádla titulní hrdinku snímku Colette, který podle stejnojmenné předlohy Arnošta Lustiga režíruje Milan Cieslar.

 

reklama