Sylvester Stallone bude muset v pátek večer podstoupit D-Tox

Sylvester Stallone v hlavní roli Foto: Sylvester Stallone v hlavní roliFoto: All

Když mu vrah zabije milovanou přítelkyni, začne se policista Jake (Sylvester Stallone) oddávat alkoholu. Po pokusu o sebevraždu je jeho jedinou nadějí speciální léčebné středisko... Ale opravdu je středisko tak bezpečné, jak se všichni dušují? D-Tox sledujte v pátek ve 22.05 na Primě.

Jake Malloy se chystá požádat o ruku svoji dlouholetou přítelkyni Mary. Než tak však stačí udělat, neznámý muž ji zavraždí. A má k tomu osobní důvod – Jake před lety nezvládl dopadnout sériového vraha, který tak mohl zabíjet znovu…

Ze smrti milované Mary se Malloy zhroutí a svoji bolest začne utápět v alkoholu. Protože je ale dobrý policista a nadřízený Hendricks by o něj nerad přišel, podává mu pomocnou ruku – našel pro něj léčebnu pro bývalé policisty, kde mu pomohou se s tragédií vyrovnat. Po pokusu o sebevraždu odváží Hendricks Jakea rovnou do léčebny. Její prostředí ale nevypadá vůbec přívětivě, stejně tak jako další pacienti.

V útrobách bunkru, který se nachází míle od civilizace, se snaží bývalým policistům pomoci ošetřovatel Bennet a hlavní psychiatrička Jenny. I když se s ní Jake sbližuje a ona mu pomáhá vyrovnat se s minulostí, klid zde nenachází – v zařízení a jeho okolí se začínají objevovat mrtvá těla pacientů i neznámých lidí. Navíc se se zesilující vánicí nemůže dostat nikdo ani z léčebny ani do ní. Situaci tak budou muset její obyvatelé vzít do svých rukou. Vrahem ale může být každý…

Ve filmu D-Tox si můžete užít hned tři roviny: v první třetině vás čeká klasická kriminálka, kdy jde Sylvester Stallone po krku vrahovi, v třetině druhé psychologické drama a celý film završuje skvělá vyvražďovačka ve stísněném prostředí léčebny.

Jake a jeho milovaná Mary Foto: Jake a jeho milovaná MaryFoto: All

Sylvester „Sly“ Stallone je ve formě jako vždy, takže pokud patříte mezi jeho fanoušky, v sobotu ve 22.05 si určitě nezapomeňte zapnout Primu.

reklama