Talkshow Geni a Míši: Otec zpěvák, dcera snowboardistka, tanečník a deratizátor

... ke které si přisedne i táta Janek Ledecký... Foto: ... ke které si přisedne i táta Janek Ledecký...Foto: FTV Prima

Do dalšího dílu talkshow TGM přijali pozvání snowboardistka Ester Ledecká, zpěvák Janek Ledecký, první sólista baletu ND Alexandre Katsapov a deratizáror Jaroslav Rybák.

Premiéru dalšího dílu TGM uvidíte v neděli 28. září ve 21.30 na Primě.

Moderátoři Michal Suchánek a Richard Genzer si za aktivního režisérského dohledu Ondřeje Sokola povídají, ale také hrají s různými hosty v klubu La Fabrika.

Mladá dívka, která nechtěla zůstat ve stínu svého otce, tak mu ujela mu na snowboardu, tak představí moderátoři Ester Ledeckou. Ester je výjimečná v tom, že jezdí na vrcholové úrovni na lyžích i na snowboardu.

Michal se jí zeptal, jestli si myslí, že lyže někdy odloží a zůstane jen u snowboardu. „Myslím, že ne, mě prostě baví obojí,“ prohlásila Ester. Dcera známého zpěváka a autora muzikálů zdědila hudební vlohy, zpívá si někdy? „Ano, třeba ve sprše, nebo když jedu na vleku, ale jinak ne,“ odpověděla. Pak prozradila, že její nejoblíbenější Jankova písnička je Budu všechno co si budeš přát. Moderátory zarazilo, že Ester tátovi říká Janku. „No, on pro mě byl vždycky Janek,“ vysvětlila. Michal se vyptával, jestli Ester při náročném tréninku stíhá kamarády a zda má čas na kluky. Co odpověděla na otázku, jestli má vážnou známost? A jak si Ester povede v Klausově šusu?

Podívejte se na náš rozhovor před natáčením:

Dceru následoval otec, zpěvák, hudebník a autor muzikálů Janek Ledecký. Vyprávěl o tom, že s dcerou jezdí na závody, na něž je potřeba se přepravit letecky. Manželka totiž nerada létá. A prozradil historku, jak málem dceři před pár lety pokazil závod. Michal s Geňou dostali geniální nápad, že by Janek mohl v některém muzikálu zúročit své zkušenosti autorské a pěvecké využít téma lyží a snowboardu. Hned mu zanotují jeden hit se svými vlastními slovy. „Doteď jsem netušil, jak je slovo ´prkno´ zpěvný,“ zaujalo Janka. Dočkáme se někdy muzikálu o lyžařích a snowboardistech?

Podívejte se na náš rozhovor před natáčením:

Otce s dcerou doplnil první sólista baletu Národního divadla v Praze Alexandre Katsapov. Pochází z Petrohradu a do Prahy přišel v roce 1996 s první manželkou – Japonkou. Teď je ženatý podruhé s českou primabalerínou Národního divadla. Ale spolu prý netančí. „Ona je na špičkách vyšší než já, já tančím s menšími partnerkami,“ vysvětlil. Od tanečnic přešli na téma nemocí a úrazů. „Mně jednou praskla šlacha, bylo to slyšet až na galerii,“ líčil Alexandre. „To se mi taky jednou stalo, strašná rána, ale mně praskl kostým,“ přiznal Geňa. Aby pak Michalovi dokázal, že si ještě pamatuje leccos z tanečního umění, ve studiu vznikl improvizovaný baletní sál a Geňa předváděl baletní pozice. Jak si při tom vedl? A jak se baletní pozice dařily Michalovi?

Podívejte se na náš rozhovor před natáčením:

Posledním hostem byl deratizátor Jaroslav Rybák. Objasnil moderátorům, že krysa opravdu není samička od potkana a vyprávěl, kde se setkal se třemi tisícovkami potkanů. S moderátory se shodl na tom, že každý z nich měl někdy problém s kunou na chalupě nebo v domě. Jaroslav Rybák prohlásil, že na kunu neplatí nic jiného než ji zkrátka odchytit. „No jo, jenže já mám problém chytit fotbalový míč, natož kunu,“ přiznal Michal. I Geňa má s odchytem kuny své zkušenosti. „Jednou mi někdo poradil, že kunám vadí hlasitá hudba. Tak jsem jí tam dal repráky a z nich tejden pouštěl AC/DC. Já jsem tejden nespal, ale kuna je tam furt,“ uzavřel Geňa.

Podívejte se na náš rozhovor před natáčením:

reklama