Talkshow Geni a Míši: právo, bulvár a kolo – zajímavá kombinace

... a pak si Leopold vyzkoušel lyžařský trenažér Foto: ... a pak si Leopold vyzkoušel lyžařský trenažérFoto: FTV Prima

Do dalšího dílu talkshow TGM přijali pozvání bývalý ministr vnitra a současný velmi žádaný advokát Tomáš Sokol, modelka a v médiích snad nejsledovanější matka Ornella Štiková a profesionální cyklista Leopold Kӧnig.

Premiéru dalšího dílu TGM uvidíte v neděli 2. listopadu ve 21.30 na Primě.

Moderátoři Michal Suchánek a Richard Genzer si za aktivního režisérského dohledu Ondřeje Sokola povídají, ale také hrají s různými hosty v klubu La Fabrika.

Prvním hostem byl právník Tomáš Sokol. Moderátory zajímalo, jestli občas slýchá výtky za to, že obhajuje i lumpy. „Ano, setkávám se s tím. Jednou mi někdo radil, že bych si měl vybírat a hájit jen lidi, kteří jsou nevinní. Já jsem ale nepochopil, jak to udělat, jestli toho člověka na začátku mučit a když se přizná, vyhodit ho, když se nepřizná, tak ho hájit,“ vysvětloval Tomáš Sokol.

Má Tomáš Sokol nějakou profesionální deformaci? „Mimo jiné si pamatuju čísla podle paragrafů trestního zákoníku, Takže bydlím v čísle, které bylo podle starého trestního zákona účinná lítost. Takto jsem deformován,“ přiznal se host. Jak Tomáš Sokol vyřešil fingovaný spor mezi moderátory o nevrácení půjčené sekačky na trávu? A kdo je pro něj ideální klient?

Podívejte se na náš rozhovor před natáčením:

Po právnickém esu přišla do studia modelka Ornella Štiková, která vešla do povědomí veřejnosti tím, že porodila dítě Josefu Koktovi.

Michal prohlásil, že Ornella Štiková mu zní podobně, jako kdyby se jmenoval Jimmy Suchánek. „Když mi rodiče jméno dávali, tak ale počítali s tím, že asi nebudu Štiková nadosmrti. Takže je vlastně jedno, jaké křestní jméno dají dceři,“ namítla Ornella „To je pravda, Ornella Koktová je něco jinýho,“ podotkl Michal. „Ale iniciály O. K. přece zní dobře, ne?“ hájila se modelka.

Moderátoři se pak vyptávali, proč dala synovi jméno Quentin. „Jméno Quentin není frekventované, to je jeden z důvodů. Quentin znamená pátý a on je Pepovo páté dítě,“ vysvětlovala.

Podívejte se na náš rozhovor s Ornellou před natáčením:

Třetím hostem byl profesionální silniční cyklista Leopold König.

Geňu zajímalo, jaký nejčastější úraz se přihodí cyklistům. „Nejčastěji to odnese klíční kost, pak žebro, třetí nejčastější asi zápěstí, pak předloktí, nohy...,“ vyjmenovával Leopold. „To kolo prodám,“ vyděsil tento výčet Geňu. Moderátoři si pak pro hosta připravili hold dopravnímu prostředku, poctu kolu. Co spolu s ním divákům předvedli?

A jaký je Leopoldův sportovní vzor? Dozvíte se v našem rozhovoru:

 

 

Článek

Prvním hostem byl advokát Tomáš Sokol Foto:

Tomáš Sokol: Nestarej se o majetek a peníze druhých

Bývalý ministr vnitra, momentálně jeden z nejžádanějších advokátů. Zbyly mu v životě nějaké iluze? A jaká je jeho profesionální deformace? V neděli 2.11. od 21:35 bude...

 

Článek

Cyklista Leopold König mluvil o pádech z kola... Foto:

Leopold König: Z hokejisty cyklistou

Šestadvacetiletý Leopold König je profesionálním silničním cyklistou, který momentálně přestoupil k britskému týmu Sky. V neděli 2.11. od 21:35 bude hostem TGM: Talkshow...

 

Článek

Ornella Štiková s Quentinem Foto:

Ornella Štiková přiznala: Chtěla bych, aby se Quentin znal s Kristiánem

Pro jednu to je věc naprosto nepředstavitelná, pro druhou téměř nesplnitelné přání. Gábina Partyšová se zapřísahala, že Kristián mladšího nevlastního brášku Quentina nikdy...

reklama