The Tap Tap bude mít koncert pod sochou svatého Václava! Přijďte se v sobotu v 15.00 zdarma pobavit

The Tap Tap koncert Foto: The Tap Tap koncertFoto: The Tap Tap

Zveme vás na mimořádný koncert UŽ JSME TROCHU DÁL, který proběhne 21. 2. od 15.00 přímo pod sochou svatého Václava na Václavském náměstí v Praze. Vstup je pro všechny zdarma. Kromě muziky The Tap Tap vám Láďa Angelovič a další hosté představí nejlepší příklady integrace a inkluze.

Kromě velkého koncertu, který budou moderovat Láďa Angelovič a Martin Zach, vystoupí s The Tap Tap například Xindl X, Jan Haubert a spousta dalších zajímavých hostů.

“Vzhledem aktuálnímu zájmu o procesy integrace a inkluze, představíme nejlepší příklady z různých oblastí začleňování znevýhodněných osob z celé České republiky,” dodává k chystanému koncertu kapelník The Tap Tap Šimon Ornest.

Více informací naleznete na www.thetaptap.cz – zde také můžete v sobotu 21. 2. od 15.00 sledovat on-line přímý přenos celého koncertu.

Potvrzení hosté The Tap Tap z oblastí integrace a inkluze:

Daniela Valíčková (operní pěvkyně, narodila se bez dolních končetin, vychovává syna s Downovým syndromem)

Honza Jareš (talentovaný nevidomý zpěvák a pianista)

Michal Mižigar (romský student Filozofické fakulty UK, částečně neslyšící)

Denisa Střihavková (spisovatelka a autorka článků, žije s diagnózou Downův syndrom)

Trio Makabara – Marie Vostatková, Kateřina Uličná a Barbora Janová (absolventky Deylovy konzervatoře pro osoby se zrakovým postižením)

Šimon Čepek (mladý student s diagnózou DMO)

Roman Žalud (nevidomý operní pěvec)

Arnošt Doskočil (učitel hudby a muzikant s diagnózou DMO a silně slabozraký)

David Tišer (romský režisér, romista)

Michal Prager (šéf neziskové společnosti Pestrá společnost a cestovní společnosti Bezbatour, žije s diagnózou spinální svalové atrofie. Má manželku a dceru bez postižení)

B. Kettner (ředitel Fakultní ZŠ a MŠ U Studánky – školy, která dlouhodobě a úspěšně integruje žáky s vývojovými poruchami)

Magdalena Karvayová (romská studentka komparativního práva na Anglo-americké univerzitě, zabývá se prosazováním práva romských dětí na rovný přístup ke kvalitnímu vzdělávání)

 

 

 

 

 

Sledujte Facebook The Tap Tap Už jsme trochu dál a dozvíte se víc. 

Přímý přenos z Václavského náměstí můžete od 15.00 sledovat on-line na www.thetaptap.cz přímo pod úvodním obrázkem v Aktualitě.

 


reklama