Táta tě řezal hlava nehlava. Uhodnete, Kdo je kdo?

I Petr Vondráček je zaskočený Foto: I Petr Vondráček je zaskočenýFoto: archiv Prima

Po seriálovém čtvrtku, kdy ve 20.05 uvidíte Svatby v Benátkách, vás čeká druhý díl soutěžního pořadu Kdo je kdo? Tentokrát jsou speciálními hosty Aleš Háma a Patrik Hezucký.

Čtvrteční večer po Svatbách v Benátkách bude ve znamení soutěžení a hádání. Tentokrát pevná čtveřice soutěžících Dana Morávková, Alice Bendová a dvojice ze skupiny Těžký Pokondr přivítá Aleše Hámu a Patrika Hezuckého. Oba dva jste již v pořadu Kdo je kdo mohli vidět.

Faktem je, že vtipný moderátor Patrik Hezucký dostane jednu zásadní roli. A to vymyslet příběh, do kterého bude muset během mluvení zakomponovat tři totálně nekorespondující slova. A úkol? Soutěžící nesmí poznat zdánlivou nesourodost a všimnout si právě těchto slov. Stejný úkol má na druhé straně stolu i Aleš Háma, který má vyprávět příběh na téma: poselství budoucím generacím. A zakomponovat do tohoto příběhu slova, jako je hlemýžď, briketa a antabus, se zdá na první pohled zcela nemožné!

týmu Dany Morávkové se vede Foto: týmu Dany Morávkové se vedeFoto: archiv Prima

To ještě neznáte Aleše Hámu, kterému se to povede. Jak se povede Patrikovi Hezuckému, který se slovy také živí a jehož téma je velmi blízké osobnímu životu? 

Stejně tak to nebude mít lehké ani Dana Morávková, která musí uhádnout mužskou postavu. I když nápovědy tentokrát trochu pomohly:

Když tě vidím musím se smát.

Uléháš s kohoutem, vstáváš s kohoutem.

Máš slabost pro bankovní sektor.

Uhodli byste, že se jedná o francouzského herce?

Podívejte se na soutěžní pořad Kdo je kdo, kde soutěží vaše oblíbené hvězdy! Kdo je kdo můžete sledovat každý čtvrtek ve 21.30!

reklama