TGM: do Talkshow Geni a Míši přijde už v neděli Václav Klaus

Bývalý prezident ČR Václav Klaus v show TGM Foto: Bývalý prezident ČR Václav Klaus v show TGMFoto: FTV Prima

Do premiérového dílu nové talkshow Richarda Genzera a Michala Suchánka s aktivní režisérskou asistencí Ondřeje Sokola přijal pozvání hvězdný host, exprezident Václav Klaus. A jací budou další hosté?

 

Premiéru prvního dílu TGM uvidíte v neděli 31. srpna ve 21:30 na Primě.

Nový pořad TV Prima moderují ostřílení Michal Suchánek a Richard Genzer, kteří si budou celý podzim zvát do holešovického klubu La Fabrika skvělé hosty – divákům je pak představí na Primě vždy v neděli ve 21:30.

 

Článek

Václav Klaus a Michal Suchánek v show TGM Foto:

VIDEO: Jak se Michal Suchánek připravoval na rozhovor s Václavem Klausem?

Do premiérového dílu nového pořadu TGM: Talkshow Geňi a Míši, který uvidíte v neděli 31.8. od 21:30 na Primě, přijak pozvání exprezident Václav Klaus.

Natáčení zahájil Ondřej Sokol, režisér zasahující do dění ve studiu, přišel představit a pozdravit publikum, aby diváci věřili, že tam s nimi skutečně je, protože během natáčení bude se studiem komunikovat už jen přes obrazovku – v jeho improvizované režii v „New Yorku“, jak s oblibou několikrát zopakoval.

Článek

Václav Klaus při rozhovoru pro TV Prima Foto:

VIDEO: Rozhovor s Václavem Klausem před natáčením TGM!

Podívejte se na rozhovor s Václavem Klausem, který nám poskytl před natáčením prvního dílu nové show TGM.

Michal a Richard přivítali podle jejich slov všechny „příznivce inteligentní zábavy“. Pak do studia vstoupil jako první hvězdný host bývalý prezident Václav Klaus. Přivítání provázel krátký proslov o hostovi a nechyběl samozřejmě velký potlesk diváků. „Na to jste zvyklý, že?“ neodpustili si moderátoři. „Nepřetržitě!“ pohotově a s úsměvem odrazil narážku pan prezident. Nato moderátorům smekl poklonu, že jsou oblečeni v sakách, prý to čekal tak o tři roviny nižší. Kluci byli naoko dojatí a v rozhovoru se dostali až k tomu, že se pan Klaus potkal s Geňou na horách při lyžování, kde si spolu povídali, a tak vlastně vzniklo pozvání do TGM. „Víte, že jezdí na snowboardu?“ zeptal se Michal hosta. „Nepřekvapuje mě to!“ využil vhozené rukavice pan Klaus. V rozhovoru pak přirovnal Michala podobou k Larrymu Kingovi, v jehož show byl hostem. 

Míša a Geňa vítají diváky TGM Foto: Míša a Geňa vítají diváky TGMFoto: FTV Prima

Pan Klaus také vzpomínal na své politické zážitky, například na setkání s Al Gorem, kterého prý až celkem hrubě setřel: „On už tehdy mluvil o globálním oteplování, tak jsem ho…“ a s výmluvným gestem svou větu nedokončil. Když Bill Clinton vyhrál prezidentské volby a Al Gore se stal viceprezidentem USA, pan Klaus se obával, jestli si ho Al Gore a jejich výměnu názorů ještě pamatuje. Při jejich návštěvě se ukázalo, že ano, ale vzpomínal na jejich setkání jako na příjemné popovídání!Richard Genzer a Václav Klaus na sedačce v pořadu TGMV Foto: Richard Genzer a Václav Klaus na sedačce v pořadu TGMVFoto: FTV Prima

Jak se stával hovor uvolněnější a ležérnější, začali moderátoři s panem prezidentem zkoušet prezidentský projev. Zasekli se hned u oslovení, zda drazí, vážení nebo snad milí spoluobčané… „Drazí bych se já nikdy neodvážil říct!“ prohlásil pan Klaus a po chvíli pronesl větu: „Vy jste si zvolili tuto vládu…“ Pak se Michal dotazoval, zda je možné do prezidentského projevu propašovat nějaké vzkazy. „Tak pro mne bylo vždycky těžké zapomenout na Evropskou unii…“Václav Klaus si v TGM zkusil i lyžařský trenažér... Foto: Václav Klaus si v TGM zkusil i lyžařský trenažér...Foto: FTV Prima

Moderátoři na výzvu režiséra Ondry představili hru, kterou na pana prezidenta připravili – lyžařský trenažér. „Pojistila mě televize Prima?“ ptal se pan prezident s mírnou obavou. Nicméně i přes zjevnou nejistotu v očích a hlášky kluků „Jste průkopník!“ na trenažér vlezl a skvěle pobavil publikum, zejména ale všechny dostal tím, že do výzvy šel. Když pak podruhé opakoval, že „To by už mohlo stačit!“, z trenažéru bez zranění slezl, a milá a pohodová návštěva bývalého pana prezidenta tím skončila. Ale na jeho počest ponese tato hra pro další hosty název „Klausův šus“.

Jaké další pikantnosti prozradí a kdo budou další hosté? Musíte se dívat v neděli ve 21:30 na Primu!

reklama