TGM - Nová talkshow Geni a Míši. Přijďte na natáčení!

Michal Suchánek a Richard Genzer přicházejí se zbrusu novou talkshow 21. století. Přijďte na natáčení prvních dvou dílů 25. a 26. srpna do pražského klubu La Fabrika. Zve vás sám Geňa. Podívejte se!

S klasickým modelem talkshow má TGM společné snad jen to, že si Michal s Richardem pozvou dva, někdy tři hosty. Těmi budou osobnosti známé anebo něčím výjimečné.

Tím ale podobnost končí. Ačkoliv mezi hosty budou i slavné tváře, moderátoři vám je představí v jiném světle, než jak jste na ně zvyklí. Ukážou vám nečekané stránky jejich osobnosti.

Další zajímavostí je to, že talkshow Geni a Míši začne vždy krátkým videem, které bude natočeno tak, aby tematicky ladilo s daným dílem. Svého hosta před jeho příchodem představí na obří a vskutku netradiční fotografii z jeho soukromého archivu.

Do průběhu show bude také často zasahovat režisér, který se může kdykoliv objevit na velkoformátové obrazovce. A tím režisérem nebude nikdo jiný než Ondřej Sokol, který se postará i o to, aby divákům vynahradil to, o co sledováním TGM přijdou. Divák se tak nemusí ten den dívat na nic jiného.

Nebude chybět ani krátká improvizovaná scénka ze života pozvaného hosta, kterého často donutí hrát s Michalem a Richardem. TGM: talkshow Geni a Míši zakončí překvapivý bonus.

Vstupenky na natáčení rezervujte zde.

Pořad TGM startuje v neděli 31. srpna ve 21:30 na Primě!

reklama