TGM: Talkshow Geni a Míši: jízda pokračuje

TGM (2) - Obrázek 19 Foto: TGM (2) - Obrázek 19Foto: FTV Prima

Do druhého dílu nové talkshow Richarda Genzera a Michala Suchánka, za aktivní režisérské asistence Ondřeje Sokola, přijali pozvání zpěvačka Ewa Farna, generál Andor Šándor a cestovatel Dan Přibáň, který jezdí trabantem napříč světem.

Premiéru dalšího dílu TGM uvidíte v neděli 7. září ve 21.30 na Primě.

Nový pořad TV Prima moderují ostřílení Michal Suchánek a Richard Genzer, kteří si budou celý podzim zvát do holešovického klubu La Fabrika skvělé hosty – divákům je pak představí na Primě vždy v neděli ve 21.30.

Co vás v druhém díle čeká?

Prozrazujeme info z natáčení:

Michal se hned musel zeptat na některé titulky, které se objevují v médiích: Farna žije jako upír, Můj zadek? Aspoň si mám na co sednout… Se zadkem Ewa souhlasila, nicméně v případě titulku s upírem prohlásila, že ho taky nepochopila. Moderátoři chtěli vědět, kde v Praze Ewa bydlí, Ewa však nechtěla říct a Geňa se zeptal, jestli bydlí v Komořanech. Celé studio okamžitě začalo řešit, kde jsou vlastně Komořany… Ewa se po chvilce debaty o bydlišti udiveně zeptala: „To se vážně budeme bavit o tomhle?!“

Článek

TGM - Jak se Geňa připravuje na rozhovor s Ewou Farnou Foto:

Jak se Geňa připravoval na rozhovor s Ewou Farnou?

V druhém dílu nové talkshow TGM se objeví zpěvačka Ewa Farna, bezpečnostní poradce Andor Šándor a cestovatel, novinář a filmař Dan Přibáň, který jezdí trabantem napříč světem.

Ewa se přiznala, že studovala práva ve Varšavě, ale po roce toho nechala. Prý se ptala rodičů, jestli má nechat školy, nebo zpívání, a prý jí řekli, že by byla blbá, kdyby nechala zpívání. „Tak jsem blbá a nechala jsem školy!“ dělala si legraci sama ze sebe.

Moderátoři probírali bulvární titulky a dostali se na téma Ewiny stravy – chtěli vědět, jestli je pravda, že fotí jídlo a posílá to své výživové poradkyni. Ewa přiznala, že částečně je to pravda. Ondřej navázal a prohlásil, že posílání MMS je naprosto skvělá forma komunikace – „Najdu si novou holku, vyfotím ji, pošlu to té staré a je to :-)!“

Článek

Ewa Farna v TGM Foto:

VIDEO: Rozhovor s Ewou Farnou před natáčením TGM!

V druhém dílu nové talkshow TGM se objeví zpěvačka Ewa Farna, bezpečnostní poradce Andor Šándor a cestovatel, novinář a filmař Dan Přibáň, který jezdí trabantem napříč světem.

Když konečně změnili téma, Geňa chtěl vědět, jestli jsou lepší kluci Češi nebo Poláci. „Já jsem měla jenom tři Čechy, tak já nevím!“ Podle dalšího z bulvárních titulků chce Ewa věrného manžela, tři děti a psa. „Jakou chceš rasu?“ ptali se moderátoři. „Čeho?“ nevinně odpověděla Ewa – a vzápětí pochopila dvouznačnost svého dotazu a začala se smát. Debata se stočila k tomu, jaké rasy psů vlastně Ewa zná – střídala se s Michalem, ale moc toho dohromady nedali.

Pak kluky zajímalo, jaké se Ewě líbí dětské jméno, a nakonec možnost výběru neomezili jen na děti, takže Ewa prohlásila, že Ema. Když chtěli mužské jméno, Ondřej navrhl jméno Eman. Ewa to opravila na E-mana a Ondřej hned šel registrovat doménu.

Článek

Andor Šándor v TGM Foto:

VIDEO: Hrozí Česku vojenské nebezpečí? Rozhovor Andorem Šándorem před natáčením TGM!

V druhém dílu nové talkshow TGM se společně se zpěvačkou Ewou Farnou a cestovatelem, novinářem a filmařem Danem Přibáněm objeví i bezpečnostní poradce Andor Šándor.

Copak prozradí brigádní generál z vojenského zpravodajství a jak moc se dá vůbec vtipkovat o armádě? A jaká bude jízda s trabantem? Rozhodně zajímavá.

Článek

Dan Přibáň v TGM Foto:

VIDEO: V trabantu objel půl světa! Rozhovor Danem Přibáněm před natáčením TGM!

V druhém dílu nové talkshow TGM se společně se zpěvačkou Ewou Farnou a bezpečnostním poradcem Andorem Šándorem objeví i cestovatel, novinář a filmař Dan Přibáň.

Pro Ewu byl také nachystaný lyžařský trenažér, nově pojmenovaný po panu prezidentovi (prvním hostovi a jezdci této disciplíny) jako „Klausův šus“. Jak si s touto výzvou Ewa poradí?

A aby toho nebylo málo, měli na ni kluci nachystanou ještě jednu zábavu – které se s Ewou účastnil Michal. Oba si naplnili ústa vodou, Richard je měl rozesmívat, a kdo nevydrží, vyprskne vodu na toho druhého. Kdo nejlépe zvládne tento tříkolový souboj a kdo bude nejmokřejší?

Nezapomeňte v neděli ve 21.30 na Primě!

Článek

TGM s Kiki a Maki - Obrázek 8 Foto:

VIDEO: Rozhovor s Kiki a Maki před natáčením TGM!

Do premiérového dílu nové talkshow Richarda Genzera a Michala Suchánka přijaly pozvání světové beachvolejbalistky Kristýna Kolocová a Markéta Sluková známé také jako Kiki...

Článek

Václav Klaus při rozhovoru pro TV Prima Foto:

VIDEO: Rozhovor s Václavem Klausem před natáčením TGM!

Podívejte se na rozhovor s Václavem Klausem, který nám poskytl před natáčením prvního dílu nové show TGM.

reklama