Tomáš Hauptvogel, který se zotavuje ze zranění po těžké nehodě, jde v úterý na další operaci

Tomáš Haptvogel rehabilituje po vážné nehodě Foto: Tomáš Haptvogel rehabilituje po vážné nehoděFoto: All

Jsou to přesně dva měsíce, co moderátor Zpráv FTV Prima Tomáš Hauptvogel utrpěl velmi vážná zranění při dopravní nehodě. K té došlo 16. dubna v pražských Úvalech. Řidič osobního vozidla mu nedal přednost a narazil do něj. Náraz Tomáše vymrštil z motorky a následoval těžký dopad.

Klíčové operace podstoupil na oddělení chirurgie a traumatologie pražské vinohradské nemocnice, nyní ale musí na další zákrok se zápěstím. Tomáš ale vše bere s humorem. „Já a moje zdrátované pravé zápěstí jsme nastoupili do nemocnice ve Vysokém nad Jizerou. Právě tady, v Ústavu chirurgie ruky, jsou největší specialisté Evropy. Zítra mě čeká vytahování železářství a pomalé zahájení rehabilitace. Další operaci mám tedy přesně dva měsíce po nehodě a po prvních operacích. Kolik dní tu strávím, se rozhodne až zítra po zákroku. A ty dráty mě už dva měsíce píchají zevnitř do kůže! Je to opravdu ´moc fajn´,“ uvedl.

 

Tomáš Haptvogel rtg zápěstí Foto:

Tomáš Haptvogel rtg zápěstí

Tomáš Hauptvogel moderuje s Terezií Kašparovskou, oba se také střídají v diskusní PARTII, která má nyní letní pauzu. Tomáše na obrazovce dočasně zastupuje elitní parlamentní reportér Pavel Štrunc. Kdy se Tomáš na obrazovku vrátí, rozhodnou lékaři ve Vysokém nad Jizerou.

reklama