TOP STAR: Jak se žije s režisérem?

Cesty domů, Profil, Tereza Kostková Foto: Cesty domů, Profil, Tereza KostkováFoto: All

Tereza Kostková ovládaná manželem. Jak se žije s režisérem? Věra Martinová o tom, jak viděla New York v troskách. Martin Maxa je alfasamec. TOP STAR magazín již ve středu 12. 12. ve 21.40 na Prima family.

TOP STAR MAGAZÍN: sexy Dvořáková

Martina Dvořáková, dříve vyhledávaná modelka, o jejíž poprsí se prali zejména výrobci spodního prádla. Jak se jí daří dnes?

 

TOP STAR MAGAZÍN: Krampol má videoklip

Reportérky TOP STAR magazínu coby jeptišky, Martina Gavriely jako zdravotní sestřička a Jiří Krampol v hlavní roli klipu kapely Embassy!

 

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Kobzanová v zápřahu

Modelka Diana Kobzanová si v průběhu roku udělala na pár měsíců pracovní pauzu. Kde všude cestovala? Chystá svatbu a připravuje se na mateřství?

 

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Věra Martinová vzpomíná

Zpěvačka Věra Martinová prozradí, jaké má pracovní nabídky, a pohovoří o návštěvě New Yorku. Zažila tam teroristický útok a bála se o život!

 

TOP STAR EXKLUZIVNĚ: Svobodové umřela maminka

Vendule Svobodové ze soboty na neděli zemřela maminka na rakovinu plic. Byla u matky do poslední chvíle!

 

TOP STAR MAGAZÍN: Maxa o soukromí

Zpěvák Martin Maxa je urostlý chlap s perfektní muskulaturou. Poodhalí něco ze svého soukromí, především co se intimních partií týče!

 

TOP STAR EXKLUZIVNĚ: Kostková o Vánocích

Krásná a talentovaná Tereza Kostková je v jednom kole. Natáčí, hraje, moderuje a stará se o rodinu. Jak to všechno zvládá a jak se chystá na vánoční svátky?

 

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Vojtko jako upír

Mariána Vojtka coby upíra si pro svůj každoroční diář zvolil fotograf Jakub Ludvík. Podíváme se na jejich upírskou seanci.

 

TOP STAR MAGAZÍN: úspěšné Slovenky v Česku

Proč jsou Slovenky v Česku tak žádané? Danica Jurčová, Radka Pavlovčinová a Andrea Kerestešová nám prozradí tajemství úspěchu!

reklama