TOP STAR: Jak zahnat depresi?

Top Star magazín - Renata Langmannová Foto: Top Star magazín - Renata LangmannováFoto: www.iprima.cz

Zpěvačka Věra Bílá pláče: „Mého syna zabili.“ Mahulena Bočanová brání čest svých mužů. Proč chce podat žalobu? Zamilovaná Alice Bendová tají novou lásku. Proč? A jak zahánějí deprese slavní? Nenechte si ujít v TOP STAR magazínu ve středu 6. 2. ve 21.45 na Prima family.

Sexy Verešová

Andrea Verešová, matka dvou dětí, nafotila kalendář. Je v něm úplně nahá! Jak to dělá, že pořád vypadá tak dobře? A co na její fotky v rouše Evině říkal manžel?

 

Kauza Mahulena

Mahulena Bočanová se exkluzivně pro TOP STAR rozhodla promluvit o nedávno vydaném článku, který ji urazil a její expartnery označil za zlatokopy a vyžírky!

 

Věra Bílá – smrt syna

Romské zpěvačce Věře Bílé zemřel syn.  Františka našli mrtvého na veřejných toaletách. Mluvilo se i o vraždě. Kdo ho mohl zabít? Co bude s jeho manželkou a dětmi?

 

Škola reportérek – Eliška Bučková

Další zkoušenou modelkou se stala Eliška Bučková, se kterou jsme nejdříve vyrazili do nahrávacího studia, kde možná zazní i nová hymna TOP STAR Magazínu

 

Dalibor Janda – bydlení

Martina Gavriely byla na návštěvě u hvězdy 80. let Dalibora Jandy. Ukázal jí nejen zlaté desky, ale i sbírku motýlů a pochlubil se, že je vášnivý zahrádkář.

 

Zamilovaná Alice Bendová

Alice Bendová má už rok nového přítele. Bydlí spolu, její děti ho mají rády. Mluví se dokonce o svatbě. Vše ale komplikuje fakt, že Alice stále není rozvedená! Proč?

 

Ebenovi

Marek Eben a Markéta Fišerová jsou spolu 30 let. Jsou nejstálejším párem českého šoubyznysu. Marka jsme vyzpovídali při příležitosti otevření Domova Borová, kterého je Markéta patronkou.

 

Celebrity se zbrojním pasem

I naše hvězdy mají netradiční koníčky. Renata Langmannová a Václav Vydra se věnují střelbě. Prozradí, jak se k ní dostali, kolik stojí zbraň na zakázku a další zajímavé detaily.

 

Večírek

Agáta má depresi. Přesto vyrazila na večírek, kde se známých osobností ptala, jak ji zahnat!

reklama