TOP STAR magazín: Eva Decastelo v ledové Vltavě

Top Star Magazín: Eva Decastelo - koupání ve Vltavě Foto: Top Star Magazín: Eva Decastelo - koupání ve VltavěFoto: www.iprima.cz

Vlaďka Erbová oznámila, že je nezadaná. Proč má rosnička Vítová přilepené víčko náplastí? Vdova po Kaplickém je připravená na novou lásku. A proč se koupal herec Oldřich Navrátil s Evou Decastelo v mrazu ve Vltavě?

Vlaďka Erbová si změnila status na Facebooku na „nezadaná“ a způsobila tím poprask. Je pořád zasnoubená? Bude svatba? Třetí dítě?

 

Vendula Svobodová vykradena

Když byla Vendula Svobodová v ostravské nemocnici předávat drahé přístroje, neznámí pachatelé se vloupali do černošické vily po její nedávno zesnulé mamince. Prohlásila: „děkuji za amnestii!“ Které další hvězdy se bojí amnestovaných?

 

Jan Kaplický - vzpomínka

14.1 to byly čtyři roky od smrti geniálního architekta Jana Kaplické. Ve stejný den slaví jeho dcera Johanna narozeniny. Eliška Kaplicky nám prozradila, jestli už Johannka ví, kdo byl její táta a jestli je už Eliška připravena se znovu zamilovat.

 

Otužování s Oldřichem Navrátilem

Oldřich Navrátil je členem klubu otužilců a vzal Evu Decastelo si na vlastní kůži vyzkoušet, jak studená je v lednu Vltava.

 

Romana Jákl Vítová ochrnula

Romana Jákl Vítová si při jednom focení způsobila vážné zdravotí potíže. Postihl jí zánět lícního nervu a ochrnula jí půlka obličeje. Jak je na tom a je její kariéra ohrožena?

 

Marek Ztracený – dětství

Marek Ztracený už je sám otcem. Martina Gavriely zjistila, jaký byl Marek jako dítě a rozhodně to nebyl žádný hodný hoch, spíš naopak.

 

Miluju Luxus

Kolik stojí luxus? Proč si ženy ujíždějí na kabelkách za desetitisíce a muži na drahých autech? Co znamená luxus pro Andreu Verešovou, Rytmuse nebo Terezu Maxovou?

 

Konec Evy a Vaška

Známé pěvecké duo se rozešlo. Eva pokračuje v sólové kariéře, ale co bude s Vaškem? Skončí na mizině? Bude poslední koncert?

 

Deníčky slavných

Václav Noid Bárta nemá je svaly, ale i přesnou mušku, kterou byl potrénovat. Dobrý zrak má i Veronika Žilková, která nestřílí z pistole, ale očima po známých osobnostech.

 

Večírkové zpravodajství

Lvice salónů Agáta nezahálela ani tento týden. Vydala se na první narozeniny známého pražského klubu. Kdo se svlékal v mrazu?

reklama