TOP STAR: Návštěva z Hollywoodu

Top Star magazín - Will.i.am Foto: Top Star magazín - Will.i.amFoto: www.iprima.cz

Rolins exkluzivně o amnestii: „Já s amnestií nepočítala.“ Rošťák Osvald z filmu Lucie postrach Ulice nás opustil. Hollywoodská hvězda v Praze. TOP STAR jí byl v patách. Nenechte si ujít další informace ze světa showbusinessu již ve středu 23. 1. ve 21.35 na Prima family.

Sexy Simona Krainová

Topmodelka Simona Krainová poprvé od porodu fotila s úspěšnou fotografkou Annou Mrázek Kovačič. Simona prozradila, jak zvládá dvě děti a jak si užívá manželství. Také jsme probrali její přátelství s Darou Rolins a Františkou Čížkovou. Simona se otevřeně svěřila, proč se pracovně rozešla se stylistou Filipem Vaňkem.

 

Dara Rolins: amnestie

Zpěvačka Dara Rolins, která dostala podmínku za nehodu, při které pod koly jejího vozu zemřel motocyklista Jindřich Rotrekl, je bez trestu. A to díky prezidentské amnestii. Jak tuto informaci přijala? Je to definitivní tečka za všemi soudy?

 

Will.i.am z Black Eyed Peas v Praze

Máme exkluzivní záběry členů kapely Black Eyed Peas v Praze! Frontman Will.i.am vystupoval v jednom z pražských barů jako DJ a mohlo u toho být pouhých pár desítek fanoušků.

 

Hofbauer: smrt

Zemřel Michael Hofbauer. Herec, kterého proslavila role Osvalda z filmů o neposedné Lucii. Dlouho bojoval s nádorem, přišel dokonce o část čelisti, jazyka a chuťové buňky. Ze všeho se ale dostal. Jenže kvůli oslabené imunitě se mu před pár dny stalo osudným „obyčejné“ selhání plic.

 

Jiřina Jirásková: pohřeb

Herečka Jiřina Jirásková si přála být pohřbená v jihočeských Malenicích, kde pobývala s životním partnerem režisérem Zdeňkem Podskalským. Splnilo se jí to. Top Star magazín byl u toho.

 

Škola reportérek Evy Decastelo

Další žačkou ve škole reportérek byla účastnice miss 2005 Nikola Zvěřinová, která vyzpovídala Lucii Královou. Která z nich má větší poprsí?

 

Módní vraždy

Mají vlastní styl, specifický cit pro módu a jsou výstřední. Je jim jedno, co si kdo o nich myslí. Oblékají se podle nálady a trendy jsou jim srdečně ukradené – Jiří Krampol, Lenka Kořínková a Zdena Žádníková-Volencová.

 

Martin Kraus: bydlení

Martina Gavriely navštívila Martina Krause, hvězdu seriálu FTV Prima Cesty domů, na jeho statku, kde se stará o čtyřicet koní. Proč tak dlouho tajil přítelkyni? Chystá svatbu?

 

Deníčky slavných

Veronika Žilková se rozhodla zkontrolovat Kordulce žákovskou. Jak dopadla? Václav Noid Bárta a Eliška Bučková si vyjeli na výlet vlakem. Kam měli namířeno a co měl Noid ke svačině?

 

Večírek SOHO

Agáta Hanychová vyrazila na večírek, který byl tentokrát spojený s módní přehlídkou. Spadl někdo z mola? Koho Agáta nachytala na švestkách?

reklama