TOP STAR plný lásky

Top Star magazín - Michaela Salačová Foto: Top Star magazín - Michaela SalačováFoto: www.iprima.cz

Milujeme pohádkové princezny – Laurinovou, Andrlovou, Kuklovou. Milujeme role Ivy Janžurové – zpověď po prvním roce bez partnera. Milují se desítky let – Vít Olmer vyznává lásku Simoně Chytrové. Ve středu 19. 12. ve 21.20 na Prima family.

TOP STAR EXKLUZIVNĚ: Salačová má druhého syna

Úspěšná dýdžejka a modelka Míša Salačová nedávno porodila druhého syna…

 

TOP STAR MAGAZÍN: Šplechtová o soukromí

Herečka Miluše Šplechtová prozradí recept na překonání rodinné krize. Před lety odpustila nevěru manželovi Janu Hrušínskému!

 

TOP STAR EKLUZIVNĚ: Janžurová bez Remundy

Už je to rok, co se herečka Iva Janžurová rozloučila se svou životní láskou – hercem a režisérem Stanislavem Remundou. Jaký vede slavná herečka život bez milovaného partnera?

 

TOP STAR MAGAZÍN: Janda sex, drogy, rokenrol

Každá správná rocková hvězda prý žije v duchu hesla sex, drogy a rokenrol. Zda je to pravda, prozradí legenda Petr Janda.

 

TOP STAR EXKLUZIVNĚ: Vzpomínáme na Kodeta

Na geniálního herce Jiřího Kodeta, který si jediným gestem dokázal získat generace žen, zavzpomínáme s jeho synem Janem.

 

TOP STAR MAGAZÍN: Jak si hvězdy léčí nemocné hlasivky?

Co asi dělají zpěvačky a zpěváci, když jim onemocní hlasivky? Používají babské rady a kloktají minerálky či syrová vajíčka? Anebo hned běží hned ke specialistovi a pečlivě se léčí?

 

TOP STAR MAGAZÍN: Jak žijí pohádkové princezny?

Jak žijí pohádkové princezny, jako jsou Míša Kuklová, Sabina Laurinová nebo Ivana Andrlová? A proč na svého prince na bílém koni pořád čekají?

 

TOP STAR MAGAZÍN: Jak žijí pohádkové princezny?

Režisér Vít Olmer a herečka Simona Chytrová spolu jako pár žijí již roky. Jaký mají recept za společné manželství?

 

TOP STAR MAGAZÍN: České revivalové kapely

Podíváme se pod pokličku kapelám, které svou kariéru nastartovaly na slavném jménu někoho jiného. Představíme vám nejlepší české revivaly.

reklama