TOP STAR: Robert Vano ve vaně

VIP Prostřeno 9. DÍL galerie - Robert Vano Foto: VIP Prostřeno 9. DÍL galerie - Robert VanoFoto: All

Jak bohatý je Janek Ledecký? Ultraštíhlá Heidi Janků slaví padesát. Úsměv prosím – Peter Nagy fotí akty a Eva Pilarová Roberta Vana ve vaně. Drsná životní škola Marty Kubišové; teď bilancuje. TOP STAR magazín ve středu 7. 11. ve 21.35 na Prima family.

TOP STAR SEXY FOCENÍ: Sexy Heidi

Zpěvačka Heidi Janků zapózovala před objektivem a ukázala sexy tělo, které by jí mohla závidět kterákoli mladice. Letos oslavila 50. narozeniny.

 

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Dara vs. Homola

Zpěvačka Dara Rolins získala dceru Lauru do své výhradní péče, i když její expartner Matěj Homola požadoval střídanou péči. Jak se celebrity vlastně dohodly?

 

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Otevřená zpověď Kubišové

Se zpěvačkou Martou Kubišovou se život příliš nemazlil. Dvakrát prožila klinickou smrt, mnoho let nemohla zpívat. Paní Kubišová slaví 70!

 

TOP STAR EXKLUZIVNĚ: Celebrity za objektivem

Některé celebrity se staví nejen před foťáky, ale také za ně. Focení se věnuje například zpěvačka Eva Pilarová a zpěvák Peter Nagy.

 

TOP STAR PAPARAZZI: Ledecký nejen o příjmech

Zpěvák Janek Ledecký je prý zajištěný na důchod. Jak je to s jeho majetkem, kolik toho má?

 

TOP STAR EXLUZIVNĚ: Václav Neckář vyráží na turné

Zpěvák Václav Neckář vyráží na své velké Půlnoční turné. Jak se před ním cítí? V jaké je kondici deset let po mozkové mrtvici?

 

TOP STAR EXLUZIVNĚ: Frej chystá svatbu

Herec Ladislav Frej slaví čtvrté výročí se svou partnerkou. Je zamilovaný a chystá svatbu…

 

TOP STAR EXLUZIVNĚ: Kdo má přírodní prsa?

Z krasavic s bujným poprsím se těmi čistě přírodního charakteru mohou pochlubit například modelka Lucie Králová a zpěvačky Marta Jandová s Ilonou Csákovou.

 

TOP STAR EXLUZIVNĚ: Soudní spory Karla Šípa

Karel Šíp před dvanácti lety opustil zpěvačku Marcelu Holanovou. Začaly soudní spory o alimenty, o majetek, které se táhly mnoho let. Jaké jsou exkluzivní informace ze soudní síně?

reklama