TOP STAR: Trápení s láskou

Top Star Love: Vlaďka Erbová a Tomáš Řepka Foto: Top Star Love: Vlaďka Erbová a Tomáš ŘepkaFoto: www.iprima.cz

Bude se Vlaďka Erbová vdávat? Od loňských Vánoc nosí zásnubní prsten. Jak se daří bývalé Miss Ivaně Christové? Mimo jiné prozradí, jak se jí podařilo zhubnout. A které celebrity se trápí s láskou? Uvidíte již dnes v TOP STAR magazínu na Prima family ve 21.35.

TOP STAR sexy focení: Sexy Hanka Svobodová

Modelka Hanka Svobodová odhodila sexy prádlo a ukázala TOP STAR magazínu svoji dokonalou postavu!
 

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Bude se Erbová vdávat?

Od loňských Vánoc nosí modelka Vlaďka Erbová zásnubní prsten, který jí dal přítel, fotbalista Tomáš Řepka. Kdy bude svatba?
 

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Štíhlá Christová

Bývalá misska Ivana Christová zavítala po dlouhé době do Prahy. Jak se jí daří, čím se živí a jak dokázala zhubnout 15 kilo?
 

TOP STAR EXKLUZIVNĚ: Rozpady vztahů

I celebritám se občas nedaří v lásce a vztazích. To třeba Sabina Laurinová či Linda Finková by mohly vyprávět o trápeních s muži. S jejich muži!
 

TOP STAR VÝROČÍ: Laďka Kozderková

17. listopadu 1986 herečka a zpěvačka Laďka Kozderková podlehla zhoubné nemoci. Český národ tím ztratil jednu z nejtalentovanějších muzikálových zpěvaček 20. století!
 

TOP STAR MAGAZÍN: Pejsci hvězd

Pohled na psí miláčky je vždy plný radosti a dobré nálady. Majitelů čtyřnohých kamarádů jsme zaznamenali víc než dost.
 

TOP STAR PAPARAZZI: Svobodová na tahu

Všichni si mysleli, že s divokou Vendulou Svobodovou je konec. Ale je tu další skandál, Vendula na večírku ukázala, že si ještě dokáže vyhodit z kopýtka!
 

TOP STAR VZPOMÍNKY: Helena Růžičková

Herec a kabaretiér Václav Glazar patřil mezi nejbližší přátele Heleny Růžičkové. Společně zavzpomínáme na hereckou legendu.

reklama