Trapasy Bohumila Klepla a Luďka Soboty

Nikdo není dokonalý - Klepl a Sobota Foto: Nikdo není dokonalý - Klepl a SobotaFoto: Prima

Neznalost českého národa se ukáže při velmi jednoduchých otázkách, v dalším díle populárního pořadu Nikdo není dokonalý Speciál. Moderátor Jiří Krampol si tentokrát pozve mužské herecké osazenstvo - Bohumila Klepla a Luďka Sobotu. Co slavní herci prozradí o svých soukromých i divadelních trapasech?

Uvidíte už v úterý 28. září ve 20.00 na Primě.

 

Soupeřit v pouliční anketě budou města Ústí nad Labem a Pardubice. Při povídání se však Jiří Krampol dostane se svými kolegy a přáteli mnohem dál. Jaké bylo dětství Bohumila Klepla v Moskvě? „Nejhorší byly oslavy VŘSR a podobně,“ zavzpomíná na děsivé zážitky oblíbený divadelní herec.

 

Ani Luděk Sobota nezapomněl na své mládí. Co prozradí o první lásce? A jaké rady na rande v kině dával tomuto tehdy nesmělému mladíkovi odvážnější kamarád Krampol?

 

Oba hosté původně svou hereckou profesi neplánovali. U Luďka Soboty to dokonce vypadalo na strojvedoucího. Když však měl postavit cestu pro vlak, způsobil málem katastrofu a nebylo daleko ani k infarktu jeho vedoucího.

 

Bohumil Klepl se také nemůže pochlubit hvězdnými začátky. Mezi jeho první role patřila mrtvola ve slavném seriálu Komisař Moulin. Proč z ní byl nakonec vyhozen? „On se mě bál, že ho kousnu,“ komentuje herec, proč s ním nechtěl hlavní představitel seriálu nic mít.

 

V cizině si herci zažili své. Luděk Sobota se kvůli jednomu špatně přeloženému slovíčku dostal málem do blázince a Bohumil Klepl předváděl loutkové divadlo bez loutek. „Mě si vzali bratři Formani jako takového maskota,“ přizná. Proč ho hollywoodská hvězda Jack Nicholson označil za amatéra?

 

Oblíbené téma všech přítomných pánů bude tentokrát i hypochondrie. Jaké s ní mají zážitky a trapasy u lékařů i blízkých?

 

Nenechte si ujít historky známých komiků již v úterý 28. září ve 20.00 na Primě!

reklama