Třetí zastávkou roadshow Prima jede… za vámi byl Turnov

Prima jede 2016 Turnov - Obrázek 10 Foto: Prima jede 2016 Turnov - Obrázek 10Foto: archiv iprima.cz

Zpravodajská roadshow Prima jede… za vámi v sobotu zastavila na náměstí Českého ráje v Turnově.

Počasí akci přálo a náměstí bylo před začátkem odpoledního programu téměř zaplněno. Kromě živého vysílání zpráv se diváci pobavili na odpoledním doprovodném programu, který začal od 15 hodin. Doprovodný program moderovala tvář Diváckých zpráv a Miniduelu na Primě – Lucie Šilhánová.

V Turnově vystoupili v rámci bohatého programu Janek Ledecký s kapelou, Maxim Turbulenc nebo například skupina Slza.

 

Prima jede 2016 Turnov - Obrázek 7 Foto:

Děti si užily různých soutěží, skákacího hradu či malování na obličej.

Prima jede 2016 Turnov - Obrázek 3 Foto:

V 18.55 h byli diváci součástí živého vysílání Zpráv FTV Prima, které moderovali Gabriela Kratochvílová a Roman Šebrle. „Počasí bylo fantastické, diváci za námi na náměstí přišli, moc jsme si to v Turnově s Romanem užili. Již nyní se těšíme tuto sobotu do Jihlavy,“ říká moderátorka Zpráv FTV Prima Gabriela Kratochvílová.

Prima jede 2016 Turnov - Obrázek 14 Foto:

Krimi zprávy byly v moderaci Michala Janotky, Divácké zprávy Lucie Šilhánové a TOP STARem diváky provedla Daniela Šinkorová. Po skončení zpravodajské hodiny se uskutečnila autogramiáda Gabriely Kratochvílové, Romana Šebrleho, Michala Janotky, Lucie Šilhánové a Daniely Šinkorové. „Děkuji všem, kteří za námi v sobotu na náměstí Českého ráje v Turnově přišli. Jsem přesvědčená, že si to diváci užili stejně jako my,“ dodává Daniela Šinkorová, moderátorka TOP STARu na Primě.

Prima jede 2016 Turnov - Obrázek 12 Foto:

V letošním roce navštíví zpravodajství FTV Prima v rámci roadshow Prima jede… za vámi celkem 10 českých a moravských měst. Poslední zastávkou bude 25. června město Havířov.

Najdete se?

Čtvrtá zastávka primácké roadshow se uskuteční již tuto sobotu v Jihlavě. Na každé zastávce se chystá soutěž o zajímavé ceny. „Lidé budou moci soutěžit s Bohemia Energy o atraktivní ceny a dozvědět se zajímavé informace o našich partnerských organizacích,“ zve na akci mluvčí společnosti Bohemia Energy, největšího alternativního dodavatele energií v ČR, paní Alžběta Šťastná. Na náměstí nechyběl ani stánek regionálního Deníku, kde si diváci mohli zakoupit své oblíbené noviny.

Článek

Bohemia Energy Foto:

Hlavním partnerem roadshow se stala společnost Bohemia Energy

Bohemia Energy je v segmentu domácností a malých a středních firem největším alternativním dodavatelem elektřiny a plynu v České republice. Zákazníkům dodává elektřinu a...

 

PLÁN MĚST, KAM ZA VÁMI PŘIJEDEME:

 

Jihlava14. 5. 2016  Masarykovo náměstí 
Žatec21. 5. 2016  nám. Svobody
Kolín28. 5. 2016  Karlovo nám.
Hradec Králové 4. 6. 2016  Velké nám.
Olomouc11. 6. 2016  Horní nám.
Znojmo18. 6. 2016  Horní nám.
Havířov25. 6. 2016  nám. Republiky

reklama