Trhák Rychle a zběsile vám rozproudí krev

Rychle a zběsile Foto: Rychle a zběsileFoto: All

Pokud vám název tohoto filmu něco říká, ale nevíte co, pak jste ho nejspíš slyšeli v poslední době v souvislosti s úmrtím hlavního protagonisty Paula Walkera. Čeká na vás na Primě ve čtvrtek ve 20.15.

V osm hodin večer a patnáct minut k tomu můžete ve čtvrtek zapnout vysokooktanový trhák Rychle a zběsile!

V něm se polda v utajení Paul Walker dostane na stopu gangu zaláskovaného do autotuningu, jenž kvůli stále dražšímu vylepšování aut přepadává kamiony.

Jenže problém s prací v utajení je, že často přijdete svým cílům nepatřičně hodně na chuť...

 

Podívejte se na ukázku, jak to kluci roztočí:

 

V roce 2001 byl první díl Rychle a zběsile až nečekaným trhákem. Film udělal monumentální hvězdu především z hlavního protagonisty Vina Diesela, zpopularizoval tuning aut a zahájil sérii filmů značky Rychle a zběsile, které s časem zrajou jako víno (nebo sýr).

Idea na kriminálku zasazenou mezi závodníky pochází z novinového článku na téma nelegálním pouličních závodů, které inspirovaly režiséra Roba Cohena k nakopnutí celé produkční mašinérie snímku.

 

Článek

Paul Walker ve filmu Brick Mansions Foto: facebook

Poslední role Paula Walkera před smrtí: Máme ukázku

Herec Paul Walker tragicky zemřel při autonehodě 30. listopadu během natáčení Rychle a zběsile 7. Předtím ale dokončil film Brick Mansions a vy nyní máte exkluzivní ...

 

Ačkoliv šly další dva díly série z let 2003 a 2006 kvalitou malinko níže než film první, v posledních letech se značka Rychle a zběsile vrátila na výsluní, především s návratem Vina Diesela spolu s Paulem Walkerem v dílu z roku 2009 (ve "druhém" a "třetím" díle se sice také objevili, vždy ale jeden bez druhého).

Pátý díl byl nejspíše nejlepším akčním filmem roku, a loni dorazil do kin i díl šestý, u kterého se očekává, že dostojí vysokým očekáváním!

Ještě předtím si však můžete připomenout, jak to celé začalo. První Rychle a zběsile vyhlížejte už ve čtvrtek večer od 20.15 na Primě.

Rychle a zběsile 1 - Michelle Rodriguez Foto: csfd.czRychle a zběsile 1 - Michelle RodriguezFoto: csfd.cz 

Chcete vědět víc?

  • Jméno filmu vychází ze stejnojmenného dramatu z roku 1955. Rychle a zběsile z roku 2001 přesto není remakem, protože si z "předlohy" vzalo jen název, nikoliv zápletku.
  • Michelle Rodriguez ani Jordana Brewster před natáčením filmu nevlastnily řidičák...
  • Do role Paula Walkera byli předtím zvažováni Christian Bale, Mark Wahlberg i Eminem!
  • Na hollywoodské poměry vcelku laciné Rychle a zběsile (38 milionů dolarů) v kinech utržilo více jak pětinásobek svého rozpočtu.
  • Ulice, na níž v závěru nabourá postava Vina Diesela, je totožná s ulicí z počátku Training Day; oba filmy sdílely stejného scenáristu.

(lol)

 

Článek

Paul Walker se ve volném čase věnoval charitě Foto: facebok

5 nejznámějších filmů Paula Walkera

V sobotu zemřel při tragické autonehodě herec Paul Walker (40), který jel se svým přítelem na charitativní akci do Los Angeles. Vzpomeňme na neznámější filmy, v kterých se ...

 

 

Článek

Paul Walker - Obrázek 3 Foto: facebook

Paul Walker: Letité tajemství zásnubního prstenu odhaleno

Až po smrti herce Paula Walkera (40), který se zabil o víkendu při autonehodě, vyplouvají na povrch detaily z jeho života. S jedním přišla prodavačka z klenotnictví v ...

 

 

Článek

Stačila jediná vteřina a z nádherného vozu se stal vrak, ve kterém vyhasly dva životy Foto: isifa.com

Příčina nehody Paula Walkera: Vyšetřovatelé už mají konkrétní podezření

Zatímco se chystá pohřeb (podrobnosti níže v článku), vyšetřovatelé se stále snaží přijít na to, proč Porsche s Rogerem Rodasem za volantem a hercem Paulem Walkerem na ...

 

 

Článek

Heath Ledger s hercem Joaquinem Phoenixem, jehož bratr River umřel na předávkování v náručí Johnyho Deppa Foto: Isifa

Kdo kromě Paula Walkera zemřel uprostřed natáčení

Tragická smrt hlavního hrdiny filmové série Rychle a zběsile Paula Walkera před koncem natáčení posledního dílu akční podívané zapříčinila, že práce na filmu byly ...

reklama