U klauna se smál Šéf

Ano, šéfe! V: U klauna se smál Šéf Foto: Ano, šéfe! V: U klauna se smál ŠéfFoto: www.iprima.cz

Diváci si ještě na poslední chvíli chtějí užít oblíbenou reality show Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem a s blížícím se koncem závěrečné řady jich na jeho kontě neustále přibývá.

Včerejší díl z restaurace na farmě Bolka Polívky to dotáhl na nejsledovanější epizodu letošní podzimní série a na druhou pozici v celé historii pořadu. Lépe si vedl jen díl ze 17. listopadu v úvodní řadě na podzim 2009.

 
Po osmé večer si ale v pondělí opět skvěle vedla celá obvyklá trojice „premiantů“. V cílové skupině D15+ se všechny tři pořady vyšplhaly na pozici nejsledovanějšího pořadu v čase svého vysílání. Cesty domů si pustilo 1079 tisíc diváků (26,64 % share), což i z této epizody učinilo nejsledovanější díl podzimní sezony. Ano, šéfe! si poté nenechalo ujít 1100 tisíc diváků (34,46 % share), což je letošní nejlepší výkon a jen kousek za dosavadním nejlepším výsledkem.

 

Zahanbit se ovšem nenechala ani Partička, pro niž se večer rozhodlo 542 tisíc diváků (29,22 % share).

Díky tomu se v čase 20.00–23.00 v CS D15+ stala Prima Group skupinou s nejvyšším podílem na trhu (33,34 % share) a Prima family stanicí s nejvyšším podílem na trhu (27,54 %).


Zdroj: ATO – Mediaresearch

reklama