Úspěšná roadshow Prima jede… za vámi znovu vyráží. Začínáme už tuto sobotu v Liberci!

Letošní roadshow navazuje na úspěch dvou předchozích ročníků. Jejím účelem je opět přiblížit divákům zpravodajství FTV Prima. První zastávkou bude 23. 4. Liberec

Do českých a moravských měst začne o víkendech znovu vyrážet zpravodajský kamion televize Prima. Unikátní mobilní zpravodajské studio od května do srpna zavítá do celkem 10 měst, ze kterých živě odvysílá svou hlavní zpravodajskou relaci, Zprávy FTV Prima. První zastávkou bude v sobotu 23. 4. Liberec a končit se bude 25. 6. v Havířově.

Akci stejně jako v loňském roce budou moderovat Lucie Šilhánová a Petr Vágner. Program bude zahájen v 15 hodin, pro návštěvníky jsou připraveny různé soutěže, pěvecké vystoupení, po skončení živého vysílání Zpráv FTV Prima bude následovat autogramiáda všech moderátorů.

Diváci se letos mohou těšit na vystoupení Janka Ledeckého s kapelou, Maxim Turbulenc, Queenie nebo například Slzu.

Všichni jste samozřejmě zváni.

Generálním partnerem akce je v letošním roce společnost Bohemia Energy.

A na co se můžete těšit v Liberci?

Prima jede... 2016 Liberec Foto:

Připomeňte si atmosféru v Liberci z předloňské jízdy

Hlavním partnerem roadshow se stala společnost Bohemia Energy, největší alternativní dodavatel energií v České republice, která pro vás na všech zastávkách připraví soutěž o atraktivní ceny (jízdní kolo, tablet Asus, voucher na nákup zboží značky Botas 66) a zajímavý doprovodný program. Pro nejmenší návštěvníky bude připraven dětský koutek, v němž se zcela určitě dobře zabaví.

Součástí prezentace bude i představení organizací, s nimiž Bohemia Energy dlouhodobě spolupracuje, jako Česká asociace streetwork, nadace Artevide, Národní muzeum nebo Černí koně. Přijďte si vyzkoušet, jak malují obrazy nevidomí umělci, zajezdit si s handbikem, dozvědět se zajímavé informace o nálezech českých archeologů v dalekém Súdánu nebo projektu České asociace streetwork Jdidoklubu.cz.

Článek

Bohemia Energy Foto:

Hlavním partnerem roadshow se stala společnost Bohemia Energy

Bohemia Energy je v segmentu domácností a malých a středních firem největším alternativním dodavatelem elektřiny a plynu v České republice. Zákazníkům dodává elektřinu a...

 

Prima jede za vámi banner Foto:

Staňte se přímými aktéry Zpráv FTV Prima a nahlédněte do zákulisí vysílání.

Zavřený návěs je dlouhý 13,5 m, vysoký 4 m a široký 2,5 m tak, aby přesně odpovídal daným normám. Když se rozloží, jeho rozměry se zvětší zhruba na 13,5 m (včetně tahače) krát 5,5 m. Součástí kamionu je také redakční zázemí, musí se do něj tedy vejít dva počítače pro moderátory, počítač pro produkci a koutek, kde bude maskérna.

PLÁN MĚST, KAM ZA VÁMI PŘIJEDEME:

Liberec23. 4. 2016  nám. Dr. Edvarda Beneše
Praha 1. 5. 2016  Výstaviště Holešovice
Turnov 7. 5. 2016  nám. Českého ráje
Jihlava14. 5. 2016  Masarykovo náměstí 
Žatec21. 5. 2016  nám. Svobody
Kolín28. 5. 2016  Karlovo nám.
Hradec Králové 4. 6. 2016  Velké nám.
Olomouc11. 6. 2016  Horní nám.
Znojmo18. 6. 2016  Horní nám.
Havířov25. 6. 2016  nám. Republiky

reklama