Uvidíte již tuto neděli ve světě 2009

Svět 2009 Foto: Svět 2009Foto: All

V nedělním světě se ponoříme do pátrání po tisícileté záhadě v jeskyni plné mrtvých netopýrů. Kde se berou kostry ve sluji ve slovenských horách? Naše reportérka přivezla jednu z reportáží Světa 2009 pro nejbližší nedělní dopoledne.

Blok zahraničních reportáží 

 

V pětadvaceti minutách pořad přináší zajímavosti z celého světa. Se smyslem pro zachycení velmi poutavých, aktuálních či bizarních událostí předkládá formou objektivního záznamu netradiční pohledy na politiku, nezvyklé sportovní výkony, na pohromy, akční příběhy a dramata.

 

Uvidíte již tuto neděli ve světě 2009

V nedělním světě se ponoříme do pátrání po tisícileté záhadě v jeskyni plné mrtvých netopýrů. Kde se berou kostry ve sluji ve slovenských horách? Naše reportérka přivezla jednu z reportáží Světa 2009 pro nejbližší nedělní dopoledne.

 

Taxikáři kteří řídí, a přitom koukají na televizi? Není to trochu nezákonné? Není! Potvrdil to i soud. Kde?

 

Rusko šetří na vojácích. Austrálii drtí prostřednictvím klokanů. Hřbitovy jsou přeplněné a nebožtíci už se nikam nevejdou? V Tokiu zakládají domácí hřbitovy.

 

My se prasečí chřipce snad ubráníme… Ale co izolovaní jihoameričtí indiáni? Nakazili je úředníci.

 

Vychutnejte si s námi ještě jednou pocity ze vzpomínky na pád Berlínské zdi v roce 1989! Obří domino, při jehož pádu nezůstává jediné pamětnické oko suché!

Plus další zajímavé reportáže v neděli od 9.20 na Primě ve Světě 2009.

 

 

Moderuje: Josef Kluge

 

Věštba Světa 2009

 

Co nás letos zase čeká, říká si kdekdo na přelomu roku. My v redakci Světa 2009 jsme se to pokusili předpovědět.

 

Informace pro diváky

V dopoledním, téměř ranním čase nedělního dne mají diváci příležitost zhlédnout premiéru, ve středečních naopak pozdních hodinách pak reprízu. Nabízíme Vám také i upoutávku na portálu Youtube.Informace k diskuzi pořadu:

  • Nesouvisející,vulgární nebo zákon porušující příspěvky budou smazány.

reklama