Už víme, co se odehrává v hlavě Chistiana Greye! První ukázka z nové knihy Padesát odstínů šedi jeho pohledem

Padesát odstínů šedi pohledem Christiana Greye Foto: Padesát odstínů šedi pohledem Christiana GreyeFoto: Albatros

Desátého února vychází již čtvrté pokračování úspěšného románu Padesát odstínů šedi. Tentokrát z pohledu Christiana Greye.

Pro ty, kdo se zamilovali (respektive především zamilovaly) do milostného příběhu Any a Christiana Greye, je tady další dávka napětí a erotiky. 10. února vychází již čtvrtý díl erotického románu Padesát odstínů šedi z pera autorky E. L. Jamesové. Zatímco první tři díly byly vyprávěny z pohledu Anastázie (zkráceně Any), tento díl nás konečně pustí do mysli Christiana.

Celá kniha s názvem Grey a podtitulem Padesát odstínů šedi pohledem Christiana Greye vyšla v anglosaském světě 18. června, přesně v den fiktivních narozenin hlavní mužské postavy. Fanynky a fanoušci se nechtěli rozloučit s milostným příběhem se sadomasochistickou příchutí, přezdívaným také porno pro mamky, zároveň toužili po dalších informacích o Christianově podivné minulosti a také je samozřejmě zajímalo, jak celý příběh prožíval Christian. „Každý, kdo byl někdy ve vztahu, určitě uzná, že tady jsou vždy dvě verze příběhu,“ říká na vysvětlenou autorka.

A tady už je slíbená první ukázka z nové knihy, celých 25 stran!

Příjemné čtení. Celou knihu najdete v knihkupectvích 10. února 2016.

Objednat si ji můžete na: http://www.albatrosmedia.cz/grey-predobjednavka/

(web)

reklama