Užijte si akce a krásné Zoe Saldanové ve filmu Smrtící orchidej

Zoe Saldanová v hlavní roli Foto: Zoe Saldanová v hlavní roliFoto: All

Nedělní noc završí dramatický příběh dívky, která se rozhodla nemilosrdně skoncovat s vrahy svých rodičů. Okouzlující Zoe Saldanová tentokrát využije mrštnost svého těla k tvrdé chlapské práci – vynalézavé likvidaci bezostyšných zabijáků. Primu zapněte v neděli ve 21:30.

Jméno představitelky hlavní role – Zoe Saldanové – může na první pohled působit trochu exoticky, ale vězte, že tato čokoládová kráska už několikrát navštívila i české obrazovky. Stačí si vzpomenout na film Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly, v němž si zahrála postavu Anamarii, nebo na slavný Star Trek, v jehož novodobé filmové adaptaci ztvárnila komunikační důstojnici Nyotu Uhuru. Svět však okouzlila hlavně tanečními kreacemi v mnoha hudebních snímcích.

Ve filmu Smrtící orchidej se přesvědčíte na vlastní oči, že Zoe dokonale zvládá nejen své tělo, ale i hereckou drobnokresbu. Z tváře, která si zachovává dívčí pel, totiž občas zasrší blesky nenávisti a vy už budete tušit, že protivníci křehké dívky rozhodně nebudou mít ani chvilku oddychu. Však se jí budou také snažit drastickými způsoby zbavit.

Tentokrát se krásná herečka chopí "chlapské" práce Foto: Tentokrát se krásná herečka chopí "chlapské" práceFoto: All

O akční scény a napínavé poryvy děje tak nebude nouze. Za filmem totiž stojí producent a režisér slavné Nikity, objevného Pátého elementu a i u nás úspěšného filmu 96 hodin Luc Besson. Režii Smrtící orchideje sice předal do rukou mladšího kolegy, to však nijak neotupilo Bessonovu vynalézavost a naopak dodalo filmu na aktuální svižnosti.

Kdo nemá rád prvoplánové americké „bijáky“ toho možná nadchne, že koprodukční film, v němž své síly spojily tvůrci z Francie, USA a Velké Británie, skvěle drží napětí už od prvního záběru a jeho vysokou dávku umocňuje každým dějovým zvratem. Film opravdu není pro slabé povahy, koho ale baví překvapivost, nemilosrdné souboje a všudypřítomná atmosféra napětí, přijde si určitě na své.

Na film Smrtící orchidej se podívejte v neděli ve 21:30 na Primě!

reklama