V dnešní Show Jana Krause vás čeká terapie humorem

Martin Komínek s hosty zkoušel hyptotická cvičení... Foto: Martin Komínek s hosty zkoušel hyptotická cvičení...Foto: Dagmar Hájková

Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání spisovatel Michal Viewegh, zpěvačka Olga Lounová a hypnoterapeut Martin Komínek.

Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 1. října ve 21.35 na Primě.

Vzhledem k tomu, že se blíží volby, a to jak v Česku, tak na Slovensku, pozval Jan Kraus jako „předskokana“ hostů dnešního dílu pana Pavla France, autora ideje Rekonstrukce státu. Pan Franc divákům názorně ukázal, jak by mělo vypadat hodnocení politiků, a vysvětlil některé další detaily, například jaké byly reakce politických stran na tento projekt.

Prvním hostem pořadu byl spisovatel Michal Viewegh, podle Jana Krause nejoblíbenější český spisovatel současnosti. Moderátor pustil ukázku z filmu Andělé všedního dne, který má zrovna premiéru a je natočen podle knižní předlohy právě přítomného spisovatele. Michal Viewegh přiznal, že je kromě spisovatele také pacient...

Jak se cítí a jaké literatury se od něj brzy dočkáme? Podívejte se na náš rozhovor před natáčením:

 

Jan Kraus se snažil Michalu Vieweghovi dát najevo, že se nesmí svému zdravotnímu stavu oddávat, a řekl, že opravdu vypadá lépe než kdy jindy. Ale i kdyby se necítil dobře, tak ho z toho zcela jistě jeho žena dostane!

Jako dalšího hosta přivítali diváci zpěvačku Olgu Lounovou, ženu, která ale i hraje, jezdí rallye, visí za nohy hlavou dolů…

Co Olga chystá v nejbližsí době? Podívejte se na náš rozhovor před natáčením:

„Já jsem taková atomovka,“ prohlásila o sobě například Olga a předvedla i to, jak se věnuje svému příteli. Speciální masáž dlaní předvedla na Michalu Vieweghovi. „Třeba jsme svědky přelomu v mém životě!“ usmíval se spisovatel. „Je pravda, že takový výraz tady ještě neměl!“ byl nadšený Jan Kraus a s poděkováním Olze za záchranu Michalova života se s ní rozloučil, aby přivítal třetího hosta pořadu.

Hypnoterapeut Martin Komínek nejdříve vysvětlil, že hypnoterapii se věnuje vedle svého normálního povolání. Pak specifikoval to, s čím za ním lidé nejčastěji přicházejí – například kuřáci a lidé s fobiemi.

Poslechněte si v našem rozhovoru před natáčením Show Jana Krause, s čím vším vám může hypnóza pomoci:

Hypnózu pak chtěl Jan Kraus zkusit i na Michala Viewegha. „To by nemělo smysl, když má člověk stres,“ nechtělo se do hypnózy panu Komínkovi. „Jen ho trochu učísnout, on má večer tu premiéru, tak ať je v pohodě!“ nedal se Jan Kraus. „Jsem rád, že nejste třeba urolog,“ rezignoval už spisovatel a opravdu se nechal panem Komínkem zhypnotizovat!

Zda se hypnóza povedla, se dozvíte dnes ve 21.30 v Show Jana Krause!

Prohlédněte si už teď fotogalerii z natáčení:

 

reklama