V Midsomeru se vraždí kvůli starým křivdám

Vraždy v Midsomeru XV. Foto: Vraždy v Midsomeru XV.Foto: All

Po dvaceti letech se z vězení vrací odsouzený kriminálník. V duchu pomsty sepsal seznam těch, kteří budou pykat za jeho pobyt za katrem. Peklo strachu se v Midsomeru rozpoutá v pátek ve 20.15 na Prima family.

Do malého anglického městečka se vrací muž, který byl na dvacet let odsouzen za vraždu svého kamaráda, syna místního významného muže. Protože se kdysi v novinách objevil seznam lidí, které údajně chce odsouzený Grady Felton z pomsty za svůj pobyt v kriminále zabít, celým městečkem hýbou obavy.

Hned noc po té, co se Felton vrátil, umírá první muž ze seznamu. Jedná se o jeho tehdejšího obhájce, který, jak si myslí, jej dostatečně nehájil. Policisté si sice jednoduše spočítají, že Felton nemohl vraždit, protože v době vraždy byl ještě v autobusu do městečka. Ale obyvatelé městečka mají jasno, jejich reakce je okamžitá a rychlá. Někdo zapálí dům i se spícím Feltonem vevnitř. Teď policisté musejí najít ještě žháře, kteří dostali Feltona do nemocnice. Dochází však k další vraždě!

Vyřeší inspektor Barnaby zdánlivě neřešitelný případ několikanásobné vraždy a žhářství? Podívejte se v pátek ve 20.15 na Prima family.

reklama