V Ostravě padl rekord - vítěz chytrého telefonu přinesl 63 kusů elektrozařízení

Prima jede ... Asekol Ostrava - Obrázek 11 Foto: Prima jede ... Asekol Ostrava - Obrázek 11Foto: archiv FTV Prima

Novým majitelem chytrého telefonu je pan Karel Postawa za donesených 63 ks drobného elektrozařízení. Tzv. powerbanku za kuriózní elektrospotřebič získal Petr Kosiar.

Asekol postavil svůj červený kontejner i v Ostravě. Lidé mohli přinést do červeného kontejneru elektro odpad a vyhrát tak chytrý telefon. A pan Koiser byl v hledání nepotřebných elektrozařízení opravdu důsledný. přinesl 63 kusů a raduje se ze smart phonu.

Stojí za to najít i něco vskutku kuriózního. Kromě dobrého pocitu, že staré zařízení bude zlikvidováno správně si můžete odnést i výhru - powerbanku. Jako v tomto případě pan Petr Kosiar, který přinesl svůj první 25 let starý fotoaparát.

Prima jede ... Asecol Ostrava - Obrázek 12 Foto:

S Asekolem byla v ostravě prima zábava. Mohli jste si hodit mobilem nebo a děti si zaskákaly pytli

Prima jede ... Asecol Ostrava - Obrázek 5 Foto:

Prima jede ... Asecol Ostrava - Obrázek 9 Foto:

Soutěžit mohou i návštěvníci dalších roadshow. Prohlédněte tedy sklepy, skříně a garáže, protože chytrý telefon od společnosti LG může být právě váš.

 

Prima jede ... Asecol Ostrava - Obrázek 8 Foto:

"V rámci projektu Koruna za kilo si mohou návštěvníci i zasoutěžit a zároveň pomoci dobré věci. Chytrý telefon vyhrává ten, kdo odevzdá do červeného kontejneru umístěného na náměstí nejvíce drobného vysloužilého elektra. Navíc za každý odevzdaný kilogram elektrozařízení věnuje společnost ASEKOL rovných 10 Kč nadačnímu fondu Rovná šance, který pomáhá handicapovaným nalézt práci," dodává PR manažerka Martina Ďaďová.

A jaká byla atmosféra s Asekolem v Ostravě? Podívejte se na galerii:


HERNÍ ŘÁD Soutěže ve sběru vysloužilých drobných elektrozařízení „Koruna za kilo – soutěž měst s Primou“ 

 

Článek

Prima jede ... Ostrava Foto:

Unikátní mobilní studio zavítalo do Ostravy

Zpravodajská roadshow „Prima jede... za vámi“ měla letošní třetí zastávku na Masarykově náměstí v centru města. Zprávy FTV Prima z místa živě moderovali Gabriela...

 Najdete se na fotkách z Ostravy?

 

 

Článek

asekol koláž Foto:

Nahlédněte s Primou do červeného kontejneru

Prima jede...za Vámi vyráží v sobotu 2. května. Uvidíme se spolu v patnácti českých a moravských městech. Tešit se jako vždy můžete na unikátní zpravodajský kamion, známé...

Asecol červený kontejner obrázek Foto:

 

 

Co je ASEKOL a proč má smysl třídit elektro
ASEKOL se stará o to, aby vysloužilé elektrospotřebiče nekončily na skládkách, ale byly ekologicky zlikvidovány a zrecyklovány. ASEKOL provozuje přes dva tisíce červených kontejnerů, ale pomáhá sbírat elektro i přes sběrné dvory. ASEKOL také provádí osvětu v oblasti sběru vysloužilého elektra. Češi ročně vyprodukují desítky tisíc tun elektroodpadu. U drobného elektra se ale podaří vysbírat a zrecyklovat jen čtvrtinu vysloužilých spotřebičů, zbytek končí mezi běžným odpadem. Staré elektrospotřebiče přitom obsahují nejen cenné suroviny, ale také nebezpečné látky, které by na skládkách končit neměly.

Prima jede za vámi banner Foto:

 

 

 

reklama