V pondělí začíná nové Prostřeno! a nová pravidla!

Pořad Prostřeno! vysíláme od pondělí do pátku v 18:00 na Primě Foto: Pořad Prostřeno! vysíláme od pondělí do pátku v 18:00 na PriměFoto: All

V pondělí začíná premiérové Prostřeno! To jsou nové díly, noví účastníci a hlavně naprosto nová pravidla. Pořad Prostřeno! tak trochu přiostří a uvidí se, jak flexibilní budou noví soutěžící a jak se poperou s novými a přísnějšími pravidly! Co je čeká?

Účastníky Prostřeno! prověří v tom, jestli mají nervy z ocele, umí improvizovat a hlavně, jestli umí opravdu vařit. Není to jen o vaření, ale i o tom, jak dobrou dokážete vytvořit atmosféru a následně i zábavu...

 

Jaká jsou nová pravidla Prostřena?

Účastníci mají zákaz používat společenské hry a videohry. Musí vymyslet vlastní program zábavy.

Každý soutěžící musí připravit minimálně čtyři chody (dosud to byly tři).

Diváci se mohou těšit na tzv. Úkol týdne: Každý z účastníků dostane v den vaření speciální úkol související s přípravou jídla, se kterým si bude muset poradit "po svém". Co to znamená? Může se lehce stát, že bude muset flambovat, péct domácí chléb nebo připravovat sushi.

A dokonce i vy se můžete zapojit prostřednictvím webu a posílat návrhy týkající se úkolů ve vaření!

Na nové díly Prostřeno! se můžete těšit už toto pondělí od 18.00 jako vždy!

Jací účastníci budou první, kteří okusí nová pravidla? To se dozvíte na webových stránkách Prostřena! Zde najdete profily účastníků, recepty a videa!

Jednotlivé díly Prostřeno! můžete sledovat i na Prima Play.

reklama