V přítomnosti malých holek všechno vyzvoníš – uhodli byste, Kdo je kdo?

Tým Alice Bendové občerstvil Patrik Hezucký Foto: Tým Alice Bendové občerstvil Patrik HezuckýFoto: archiv Prima

Zábavný pořad Kdo je kdo? odhalí tentokrát několik českých zpěváků. Je otázka, jestli je odhalí i naši soutěžící, kterým nápovědy kolikrát příliš nepomůžou. Kromě zpěváků se však budou hádat i jiné věci! A do řad soutěžících se nově postavili Mahulena Bočanová a Patrik Hezucký.

Tým Dany Morávkové osvěžila česká Salma Hayek, Mahulena Bočanová, která dostala napoprvé perfektní postavu, již musela uhádnout. Nápovědy jí však moc nepomohly. Tak třeba na okraj: Pracuješ v organizované skupině. Napadlo by vás, že jde o skupinu Mikuláše, kam patří anděl a čert? Zato Patrik Hezucký Mahuleně napověděl poměrně slibně: Díky tobě od dětství víme, že na poezii se dá vydělat. Uhodne Mahulena svou napůl vybájenou postavu?

Karel Gott je pod proudem

Uhádnout Karla Gotta musí být snadné, říkáte si. Titulek článku už napovídá dost, ale co takhle nápověda: Je fajn, když po probdělé noci dva lidé něco zakousknou. Nápověda tak naráží na starou známou píseň mistra Když muž se ženou snídá. Poslední nápověda se pak zaměřuje na původní zaměstnání majitele Slavíků: V mládí si rád malé věci držel pod proudem.

Jak si Patrik Hezucký poradí s hadicí?

Moderátor pořadu Kdo je kdo? má pokaždé v rukávu o jednu soutěž navíc, která poukazuje na schopnost improvizace účinkujících. Patrik Hezucký tak dostane kombinaci tří slov jako je netopýr, paprika a hadice. Tato slova pak musí nenápadně vložit do své vlastní historky. Patrik ji začal vyprávěním o tom, jak chodí do sauny. Počkejte si speciálně na poslední slovo hodice, jak ho do svého příběhu Hezucký nenápadně zakomponuje.

To uvidíte už dnes na Primě ve 21.30!

reklama