V sobotu vysílala Prima Zprávy z žateckého náměstí Svobody

Prima jede... Žatec 2016  - Obrázek 26 Foto: Prima jede... Žatec 2016 - Obrázek 26Foto: archiv FTV Prima

Zpravodajství TV Prima bylo tuto sobotu 21. května živě vysíláno přímo z mobilního studia, které zaparkovalo na náměstí Svobody v Žatci.

Kromě živého vysílání se diváci pobavili na odpoledním doprovodném programu, který začal v 15 hodin. Zábavný doprovodný program uváděla Lucie Šilhánové, která na obrazovce TV Prima moderuje Divácké zprávy a Miniduel.

Diváci si užili vystoupení Janka Ledeckého s kapelou, Maxim Turbulenc nebo například skupiny Slza.

Prima jede... Žatec 2016  - Obrázek 29 Foto:

Děti se zúčastnily různých soutěží, navštívily skákací hrad nebo si nechaly na obličej namalovat svou oblíbenou postavičku.

V 18.55 byli všichni součástí živého vysílání Zpráv FTV Prima, které moderovali Terezie Kašparovská a Tomáš Hauptvogel. „Atmosféra v Žatci byla úžasná, diváci si s námi užili živé vysílání Zpráv,“ říká moderátor Zpráv FTV Prima Tomáš Hauptvogel.

Prima jede... Žatec 2016  - Obrázek 20 Foto:

Krimi zprávy moderoval Romana Pecha, Diváckými zprávami provedla diváky Lucie Šilhánová a TOP STARem poprvé z primáckého mobilního zpravodajského studia Andrea Košťálová. Po skončení živého vysílání následovala autogramiáda Terezie Kašparovské, Tomáše Hauptvogela, Romana Pecha, Lucie Šilhánové a Andrey Košťálové. „Moc jsem si první vysílání TOP STARu z mobilního studia užila, diváci byli fantastičtí,“ dodává Andrea Košťálová, moderátorka TOP STARu na Primě.

Prima jede... Žatec 2016  - Obrázek 21 Foto: Prima jede... Žatec 2016 - Obrázek 21Foto: archiv FTV Prima

Podívejte se, jaká byla atmosféra v Žatci. Najdete se?

V letošním roce navštíví zpravodajství FTV Prima v rámci roadshow Prima jede… za vámi celkem 10 českých a moravských měst. Poslední zastávkou bude 25. června město Havířov.

Šestá zastávka primácké roadshow se uskuteční již tuto sobotu v Kolíně. Na každé zastávce se chystá soutěž o zajímavé ceny. „Lidé budou moci soutěžit s Bohemia Energy o atraktivní ceny a dozvědět se zajímavé informace o našich partnerských organizacích,“ zve na akci mluvčí společnosti Bohemia Energy, největšího alternativního dodavatele energií v ČR, paní Alžběta Šťastná.

Článek

Bohemia Energy Foto:

Hlavním partnerem roadshow se stala společnost Bohemia Energy

Bohemia Energy je v segmentu domácností a malých a středních firem největším alternativním dodavatelem elektřiny a plynu v České republice. Zákazníkům dodává elektřinu a...

Na každé zastávce si mohou návštěvníci zakoupit svůj oblíbený regionální Deník.

PLÁN MĚST, KAM ZA VÁMI PŘIJEDEME:

 

 
 
 
Kolín28. 5. 2016  Karlovo nám.
Hradec Králové 4. 6. 2016  Velké nám.
Olomouc11. 6. 2016  Horní nám.
Znojmo18. 6. 2016  Horní nám.
Havířov25. 6. 2016  nám. Republiky

reklama