Ve čtvrtek se podívejte na film Dudlíkátor. A fakt není jen pro maminky s dětmi

Vin Diesel jako bývalý mariňák Foto: Vin Diesel jako bývalý mariňákFoto: All

Věřte nebo ne, tenhle film mate názvem. Hraje v něm sice hodně dětí, ale v hlavní roli září hvězda Vin Diesel. Z bývalého mariňáka se musí stát chůva pěti dětí, a to si pište, že to bude parádní komediální akce. Dívejte se ve čtvrtek ve 20.15 na Primě na kanadský film Dudlíkátor.

Mariňák Shane se vrací do služby po nucené pauze. V poslední akci byl totiž těžce zraněn. Měl ochránit vládního experta profesora Plummera, který vyvinul systém na dálkové programování raket s příznačným názvem DUCH.

Během přepadení sice vědec umírá, ale únoscům se nepodaří objevit, kam profesor Ducha schoval. Vin Diesel alias Shane nastupuje do „akce“ podruhé: má za úkol objevit úkryt systému Duch, který se nalézá v profesorově domě. Zároveň je třeba pohlídat pět vědcových potomků. Vážně to nezvládne profesionální chůva? A kam odjíždí matka dětí? Podaří se svalovci uchránit děti před nebezpečím? Dívejte se a pochopíte!

Co si opravdu užijete?

  • Smích: Jen si představte, mužný Vin Diesel musí zvládnout nejen přebalování a krmení kojence, ale i osmiletou fanynku bojových umění a čtrnáctiletého puberťáka!
  • Akce: I když děti zpočátku vzdorují, Shane je stihne včas naučit, jak se o sebe postarat při přepadení. Budou to potřebovat!
  • Herecké výkony: Klobouk dolů, děti hrají úžasně a oblíbený Vin Diesel je božský!
Vin Diesel se musí postarat o kopu dětíVin Diesel se musí postarat o kopu dětí

Perličky z natáčení:

  • První scéna filmu s vlnami oceánu? Až na to, že byla natočena v obrovském bazénu. To ale ani náhodou nepoznáte!
  • Kachna domácím zvířátkem? Ano, ale jak zařídit, aby ve správném momentu kousla Shanea do ucha? Filmaři použili červené bodové světlo, které mu mířilo na ucho. Jinak s kachničkou nebylo pořízení!

Na kanadskou akční komedii Dudlíkátor se podívejte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

 

 

 

 

 

reklama