Ve Vylomeninách rozmlátil umyvadlo a sejmul manažera

Vylomeniny Foto: VylomeninyFoto: All

Co vás čeká v dalších Vylomeninách? Bude to pěkné maso, stříkat sice nebude krev, ale voda určitě. Kromě toho se objeví i nabídka k sňatku a nadějiná detektivka. V pondělí se ve 21.45 na Prima family podívejte na Vylomeniny.

První soutěžící, Tomáš, vypadá sice jako těžký pohodář, kterého nic nerozhází, leč opak může být pravdou. O tom se přesvědčí kamarád, který s ním vyrazil na jídlo a skleničku vína.

Nejdřív na něj vyplave, že mu předchozí vztah nevyšel a důvodem byl jeho vztah s mužem. Bývalá přítelkyně mu kvůli tomu udělá v podniku nepěknou scénu. To ještě v klidu rozdýchá. Kupodivu zvládne i to, že se na něj na toaletě vylije celý zásobník na vodu.

Co už ale nezvládne s úsměvem na rtech, je, když po něm manažer podniku požaduje zaplatit sedm a půl tisíce korun za zničené umyvadlo. Vyprázdnění vody z rezervoáru totiž evidentně nevydýchal tak klidně, jak se prezentoval, ale vzteky rozmlátil umyvadlo.

Podívejte se exkluzivně na ukázku:

Jak je vidět, je to pěkný agresor. Jen aby nenamlátil i manažerovi! Jak to dopadne, uvidíte v dalším díle Vylomenin, zatím se můžete kouknout na ochutnávku:

Vylomeniny na Prima family v pondělí ve 21.45.

reklama