Velikost IQ neměříme, ale umění dovtípit se, říká Petr Vondráček

Petra Vondráčka můžete znát z podobného zábavného pořadu Hádej, kdo jsem. Již tento čtvrtek ho však uvidíte v další moderátorské roli. Tentokrát budeme soutěžit v otázkách: Kdo je kdo? Nový pořad můžete sledovat každý čtvrtek ve 20:15 na Primě. Co nám pohledný moderátor o pořadu prozradil?

Milovník Elvise a rock´n´rollu nám prozradil, na co se v novém pořadu Kdo je kdo můžete těšit:

"Není to žádný vědomostní kvíz, během kterého budeme poznávat svoje IQ. I když něco odhalovat, něčeho se dovtípit, o to tam samozřejmě půjde.

To nejpodstatnější na celém pořadu je hlavně skvělá atmosféra, bude to zábavné, protože tam bude plno známých tváří jako Martin Zounar, Alice Bendová, Dana Morávková a další osoby v porotě, která se bude měnit."

Jak už bylo řečeno, Petra Vondráčka znáte hlavně z pořadu Hádej, kdo jsem. Petr však není jen moderátor, ale hlavně muzikant a herec. Jako muzikant začínal už v sedmi letech s hrou na klavír. A dodnes vystupuje se svojí kapelou Lokomotiva.

Petr Vondráček je zpěvákem skupiny Lokomotiva Foto: Petr Vondráček je zpěvákem skupiny LokomotivaFoto: FTV Prima

Jako moderátor se prosadil právě v pořadu pro TV Primu Hádej, kdo jsem. Televizní pořad zaznamenal u diváků velký úspěch. V té době ještě v tomto pořadu vystupoval se svými kolegy ze seriálu Velmi křehké vztahy, jemuž předcházel seriál s titulem Rodinná pouta.

Petra Vondráčka jste ale mohli vidět i na filmovém plátně. Třeba v pohádce O Ječmínkovi nebo v romantickém snímku Bestiář.

Sledujte jeho nový zábavný pořad Kdo je kdo každý čtvrtek ve 21:30 na Primě po seriálu Svatby v Benátkách!

Článek

I svalovce uvidíte Foto:

Chcete si hrát? Přichází k vám zábavný pořad Kdo je kdo!

Už tuto středu uvidíte první díl zábavného pořadu Kdo je kdo. Celebrity hádají další slavné ososbnosti, Budou se ptát kdo, ale i co! Jako moderátor vás celým pořadem bude...

reklama