Velká láska díky nevítanému dědictví? I to je možné!

Rosamunde Pilcherová: Láska nad propastíJako jed Foto: Rosamunde Pilcherová: Láska nad propastíJako jedFoto: All

Celé dva roky žila s přesvědčením, že zabila svého manžela. Holly Hestonová, správkyně panství, které po smrti majitele zdědil bohatý advokát. Kola osudu se roztočí veselejším směrem, když se tihle dva seznámí. Nový příběh Rosamunde Pilcherové Láska nad propastí u nás na Primě ve čtvrtek ve 20:15!

Advokátní praxe rodiny Lockhartových vždy vynášela. A tak když zemře Owenův prastrýc, zanechá po sobě obrovský venkovský statek. Owen by se o něj měl začít starat, ale místo toho se rozhodne pro prodej. Potom ale pozná správkyni statku Holly, která žije po záhadném zmizení svého manžela opuštěně.

Netrvá dlouho a ti dva se zamilují. Owen si začne prodej statku rozmýšlet i přes skutečnost, která vypluje na povrch jako časovaná bomba. Hollyin manžel nezmizel, ale spadl v opilosti z útesu během hádky. Holly od té doby žije s pocitem prokletí, že svého muže zabila.

Ale je tu ještě jeden muž. Policista Lucas, který Holly tajně miluje. Když si uvědomí, že je jeho cit ohrožen, pokusí se Owenově vzkvétající lásce zabránit.

 

Obliba příběhů britské spisovatelky

Ačkoliv milovaná britská autorka Rosamunde Pilcherová pověsila psaní na hřebíček už v roce 2000, její romány nepřestávají být čteny; naopak. Jsou vydávány po celém světě a například románu Hledači mušlí z roku 1988 bylo vydáno přes 5 milionů výtisků. Málokdo ovšem ví, že je Pilcherová je nositelkou Řádu britského impéria, který jí udělila Alžběta II. v roce 2002. Tehdy sedmasedmdesátiletá spisovatelka slavila jeden úspěch za druhým především díky adaptacím, které natočila německá televize ZDF. Spolu s programovým ředitelem této televize získala Pilcherová ocenění za přínos britské turistice.

Podívejte se na romantický příběh Láska nad propastí u nás na Primě dnes ve 20:15!

 

 

 

reklama