Velké emoce a velká čísla na závěr

ČSMT III: finále Foto: ČSMT III: fináleFoto: www.iprima.cz

Velké finále třetí řady ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT vystupňovalo při konečném rozhodnutí nejen napětí mezi samotnými soutěžícími, porotou i diváky přímo v sále, ale zejména mezi diváky u televizních obrazovek. Hodně z nich si včera protáhlo sledování televize až do pozdních hodin.

V neděli večer na Prima family vše spělo k Velkému finále. O úspěšný start se postaraly Zprávy FTV Prima, které si v CS D15+ pustilo 1 231 tisíc diváků (33,49 % share), a po osmé již začalo jít opravdu do tuhého. Poslední vystoupení finalistů v letošní řadě talentové show zhlédlo 1 145 tisíc diváků (29,20 % share) a samotné rozhodnutí a vyhlášení vítěze v podobě sympatického a skromného Jozefa Pavlusíka přitáhlo v CS D15+ k televizním obrazovkám hned 859 tisíc diváků (38,81 % share), což je počet diváků pro pozdní nedělní večer velmi neobvyklý.

 

Všechny tři pořady se tak v nejširší cílové skupině staly nejsledovanějšími pořady v čase svého vysílání.

 

O víkendu se po osmé večer dařilo také filmům na Prima COOL. V sobotu si premiéra filmu Ztracené město připsala v CS D15+ 276 tisíc diváků (7,07 % share) a nedělní Periskop nahoru a dolů! ve stejné cílové skupině 251 tisíc diváků (5,91 % share). Po rekordním Avatarovi se jednalo o druhý a třetí nejsledovanější film letošního listopadu na Prima COOL.

 

Díky všem těmto „zářezům“ v CS D15+ byla Prima family v neděli večer (19.00–23.00 hod.) stanicí s nejvyšším share mezi všemi televizními stanicemi (26,67 %) a Prima Group ve své kategorii televizní skupinou s nejvyšším podílem na trhu (32,55 %).

 

Zdroj: ATO – Mediaresearch

 

 

 

reklama