Vesele do vězení? A proč ne?! Pobavte se s komedií Hurá do basy

Hurá do basy Foto: Hurá do basyFoto: All

A zas ho zabásli. John Lyshitski má prostě smůlu! V kriminále strávil prakticky celý život. Když se tam dostane naposledy, rozhodne se pomstít soudci, který za to všechno může. Podívejte se na super vězeňskou komedii Hurá do basy u nás na Primě v pátek ve 22.30!

Zní to jako naprostá pitomost, ale není. Soudce má povedeného synáčka, kterému se podaří dostat za mříže, i když nic neprovedl. A tak se Johnovi (Dax Shepard) splní to, co si tolikrát představoval s úsměvem od ucha k uchu: syn nepřítele v base. Teď ještě zbývá maličkost. Dostat se do společné cely, aby si mohl sladkou odměnu náležitě užít. A tak to, co normálnímu člověku způsobí husí kůži, udělá našemu hrdinovi nevýslovnou radost.

Nového souseda je třeba do vězeňského života řádně zasvětit, a nejen to. Hlavně se mu musí házet klacky pod nohy (včetně mýdla). Vtípky a gagy na sebe navazují jako korálky na šňůrce. Už jste se sprchovali s gangsterem? Že ne? Tak se dívejte!

I mistr filmař se někdy utne

  • Když se John u soudu cpe popcornem, hladina v papírové krabici se mění mezi záběry – popcornu je chvíli více, chvíli méně. Herci zřejmě chutnalo a rekvizitáři neopatrně doplňovali.
  • Vězeňský drogový dealer vytáhne modré čistidlo. V jednom záběru je v lahvičce, v následujícím v tubě.
  • Když si Nelly smývá nápis „White Power“ z čela, jasně vidíme, jak písmena zmizí. Během následující scény v jídelně je ale nápis opět zřetelně vidět.
  • Když Nelson odjíždí z parku, má chvílemi uvolněnou kravatu a chvílemi pevně uvázanou.
  • Poté, co je Barry propuštěn na podmínku, navštíví Nelsona ve vězení. To ve skutečnosti není možné, protože vězeň v podmínce do vězení za účelem návštěvy nesmí.
  • Johnova vězeňská cela byla postavena v ateliéru. Je to vidět, když dostane záchvat vzteku a buší do stěny, která se pod ranami pěstí hýbe a třese.

Podívejte se na upoutávku:

Chcete se popadat za břicho? Podívejte se na vydařenou komedii Hurá do basy u nás na Primě v pátek ve 22.30!

 

 

reklama