Viděli jste už Jana Krause naměkko? Pokud ne, pusťte si naše video

Jan Kraus dostal velký dort Foto: Jan Kraus dostal velký dortFoto: All

Jan Kraus minulý týden oslavil šedesátku. Při natáčení prvního dílu své úspěšné talkshow Show Jana Krause dostal nádherný dárek - jako překvapení přišli hosté, které vůbec nečekal. A Jan Kraus byl evidentně dojatý. Poslechněte, jak si to užíval.

I když by to jeden neřekl, Jan Kraus opravdu oslavil šedesáté narozeniny.

Sám moderátor toto kulaté jubileum nechtěl nijak slavit, nicméně štáb jeho pořadu Show Jana Krause vedený Simonou Matáskovou se rozhodl, že připraví překvapení a na první poprázdninové natáčení pozval nečekané hosty.

Jan Kraus dopředu dostal seznam hostů, kteří přijdou až příští týden - na ty se připravil - a pak se najednou ze zákulisí začali vynořovat lidé, které má rád a které ten večer zároveň vůbec nečekal: Krausův "divadelní bratr" Jiří Ornest, moderátorská dvojka Suchoš a Geňa (Michal Suchánek a Richard Gezer) a Roman Skamene, přítel Jana Krause z dětství. A kromě toho spousty hudebních hvězd, které coby dar předali své písně.

Více o hostech naleznete ZDE:

Článek

Došlo i na líbačku

Narozeninová Show Jana Krause: vše bylo jinak a spousta hostů

Do překvapivého dílu Show Jana Krause přijali pozvání herci a baviči Jiří Ornest, Roman Skamene, Michal Suchánek a Richard Genzer, pěvecky se předvedli Rytmus, Věra ...

Jak se oblíbenému moderátorovi narozeninové překvapení líbilo? Tušil vůbec, že se něco chystá? A jestlipak se touto "narozeninovou akcí" cítil na podiu zaskočen? Odpověď najdete v našem videu:


 

Na Show Jana Krause se podívejte dnes - v pátek ve 22.20 na Primě a pak vždy každý pátek v tu samou dobu.

 

reklama